Marketing Manager

NAV24 to zespół wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów, których łączy wieloletnie doświadczenie we wdrożeniach oprogramowania biznesowego klasy ERP - Microsoft Dynamics NAV / Business Central. Jesteśmy kluczowym partnerem Microsoft w Polsce, a nasze kompetencje poparte są statusem Gold Microsoft Partner.

NAV24 wspiera, zarówno międzynarodowe korporacje, jak i lokalne firmy, w optymalizacji i zarządzaniu produkcją, finansami i księgowością,  sprzedażą i magazynem. Nasze rozwiązania umożliwiają szybką analizę danych, kontrolę efektywności pracy poszczególnych działów oraz usprawnienie obiegu dokumentów. W kompetencje ekspertów NAV24, oprócz wdrożenia i wsparcia serwisowego, wchodzą kompleksowe usługi obejmujące przemodelowanie i organizację procesów biznesowych.

Dołącz do nas!

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Managera ds. Marketingu B2B, którego zadaniem będzie zarządzanie działem marketingu i realizacja projektów marketingowych mających na celu wsparcie sprzedaży usług IT, przy współpracy z zespołami marketingu, sprzedaży i produktów.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i koordynacja realizacji strategii marketingowej ukierunkowanej na pozyskanie klienta biznesowego
  • Koordynacja działań z obszaru leadgeneracji, aktywne pozyskiwanie nowych źródeł leadów, bieżąca ewaluacja wyników
  • Koordynacja działań z zakresu SEO, SEM (Google Ads), Linkedin Ads
  • Nadzorowanie, przygotowanie i realizacja projektów i kampanii marketingowych na każdym ich etapie
  • Planowanie i realizacja strategii content marketingowej we współpracy specjalistami SEO
  • Planowanie i koordynacja działań w Social Media (tworzenie strategii)
  • Współpraca z zewnętrznymi agencjami reklamowymi i grafikami
  • Współpraca z partnerami biznesowymi i technologicznymi
  • Tworzenie ofert i prezentacji handlowych
  • Wsparcie działu handlowego w zakresie realizacji materiałów marketingowch, ofert i prezentacji handlowych, a także planowania i organizacji procesów sprzedaży
  • Cykliczne analizy rynku i konkurencji
  • Ścisła współpraca z działem handlowym i Zarządem
  • Zarządzanie wewnętrznym zespołem Marketingu

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy w marketingu B2B
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem - osobowość lidera
  • doświadczenie poparte sukcesami w realizacji projektów marketingowych ukierunkowanych na pozyskanie klienta biznesowego
  • znajomosć narzędzi marketingowych
  • doskonała znajomość pakietu Office365 (Powerpoint, Word, Excel)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność tworzenia profesjonalnych i estetycznych prezentacji w PowerPoint
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność zarządzania projektami marketingowymi
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji
  • Mile widziane:

    • umiejętność obsługi programu Adobe Photoshop
    • Znajomość Wordpress i landingi.com
    • doświadczenie w marketingu produktów i usług IT, SaaS lub ERP
    • doświadczenie w prowadzeniu działań marketingowych na rynkach zagranicznych

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności
  • mozliwość pracy w modelu hybrydowym (częściowo zdalnie)
  • pracę z rozpoznawalnymi, światowymi produktami (oprogramowanie Microsoft Dynamics NAV/ Business Central) oraz z profesjonalnymi usługami IT
  • udział w ciekawych projektach, w tym międzynarodowych
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony) lub kontrakt B2B
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach Microsoft
  • pracę w zgranym zespole, pasjonującym się nowoczesnymi technologiami
  • szkolenia produktowe
  • niezbędne narzędzia pracy
  • kartę MultiSport
  • elastyczne godziny pracy (od poniedziałku do piątku)
  • pakiet medyczny po okresie próbnym
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
NAV24 Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna:

Aplikując na stanowisko zgadzasz się na przetwarzanie przez NAV24 Sp z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: ado@nav24.pl. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 2 tygodni, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 6 miesięcy. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem: ado@nav24.pl.

Uprzejmie informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:NAV24 Sp. z o.o., ul. Towarowa 2/2200, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 547-214-80-66 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Zawód:
Manager
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
04-05-2021
Oferta wygasa w dniu:
18-05-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Izabela Sobala

menager ds. rekrutacji i wdrożenia

Manager umowa o pracę pełny etat
 Rekrutacja zdalna

POLECANA
04-05-2021 POLECANA

Koordynator produkcji

Klient portalu
Czechowice-Dziedzice

22-04-2021