Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1098        SUBSKRYBUJE: 7144

PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA

Niekwestionowany lider wśród sieci handlowych w branży elektroniki użytkowej.

Zakres obowiązków:

  • profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy
  • realizacja reklamacji towaru i zleceń naprawy
  • wykonywanie usług IT
  • obsługa kasy fiskalnej
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • współpraca z zespołem, kierownictwem, biurem i innymi działami
  • dbanie o wygląd i wystrój stanowiska pracy

Wymagania:

  • miłe usposobienie i pozytywne nastawienie
  • kultura osobista, UŚMIECH
  • pasja, energia, otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów
  • zmysł techniczny i handlowy
  • znajomość procedur serwisowych
  • wiedza z zakresu prawa konsumenckiego
  • praktyczna znajomość branży IT będzie mile widziana
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym i w weekendy
  • wymagane czynne Prawo Jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • przyjazną atmosferę, niepowtarzalny zespół
  • wynagrodzenie po okresie próbnym 3000 zł brutto
  • od pierwszego dnia umowę o pracę - wynagrodzenie zawsze na czas (do 29 każdego miesiąca na koncie)
  • elastyczny grafik pracy, który znasz miesiąc wcześniej
  • pakiet benefitów (prywatna bezpłatna opieka medyczna, Karta Multisport lub Karta żywieniowa, dodatek na Święta, ubezpieczenie grupowe)
  • dodatki rodzinne: z okazji zawarcia związku małżeńskiego oraz z okazji narodzin dziecka
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

Jak aplikować - informacje:

Kontakt:

Mirosław Tyrcha