Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 897        SUBSKRYBUJE: 6953

Inżynier sieciowy

Nigdy nie byliśmy zdania, że dyplomy i ukończone uczelnie są wyznacznikiem wiedzy. Doświadczenie pokazuje, że najważniejsze są chęć ciągłego uczenia się i pasja. Jeżeli chcesz pracować w gronie pasjonatów – dołącz do nas! Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów i wiele więcej – zobacz, co jeszcze możemy Ci zaproponować!

Zakres obowiązków:

Czego oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości technologii LAN/WAN
  • Bardzo dobrej znajomość protokołów routingu (BGP, ISIS, OSPF),
  • Bardzo dobrej znajomości konfiguracji routerów, przełączników, firewall sieciowych/aplikacyjnych, IPS/IDS oraz urządzeń balansowania ruchu (Cisco, Juniper, Fortigate, Aruba)
  • Umiejętności diagnozowania problemów sieciowych
  • Znajomości zagadnień bezpieczeństwa teleinformatycznego
  • Doświadczenia w administracji usług hostingowych (www, poczta, dns, bazy danych)
  • Min. 5 letniego doświadczenia w utrzymywaniu, monitorowaniu i projektowaniu sieci IT/sieci telekomunikacyjnych,
  • Samodzielności w działaniu

Wymagania:

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość systemów z rodziny Linux, Windows na poziomie administracyjnym
  • Doświadczenie na stanowisku administratora usług hostingowych
  • Znajomość środowisk wirtualizacyjnych (VMware, hyper-v, KVM)
  • Posiadanie certyfikatów potwierdzających wiedzę z zagadnień sieciowych

Firma oferuje:

Co mamy do zaoferowania:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (jesteśmy otwarci na negocjacje)
  • Dodatkową premię za produktywność
  • Elastyczną formę współpracy – B2B bądź umowę o pracę
  • Udział w ciekawych, referencyjnych projektach
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę sportową
  • Nieformalną i przyjazną atmosferę pracy
  • Długoterminową współpracę

Jak aplikować - informacje:

Dokumenty aplikacyjne prosimy kierować na adres e-mail: rekrutacja@infomex.pl  z dopiskiem w temacie: "Inżynier Sieciowy-Katowice".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04), niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez administratora oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez administratora*

*w przypadku chęci wyrażenia przez Pana/Panią zgody na przechowywanie Pana/Pani danych przez administratora w celu ewentualnego uwzględnienia Pana/Pani kandydatury w przyszłych rekrutacjach proszę zamieścić również fragment oznaczony kursywą (zgoda ta jest dobrowolna)”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kontakt:

Infomex Sp. z o.o.

34-300 Żywiec

ul. Wesoła 19B