Specjalista ds. Szkoleń

Firma edukacyjna Łódź

Trener, Szkoleniowiec

Umowa o pracę

Opis stanowiska:
• obsługa kandydatów na słuchaczy, prezentacja oferty, prowadzenie rozmów sprzedażowych, doradztwo oraz realizacja procesu rekrutacji
• obsługa i prowadzenie dokumentacji procesu dydaktycznego
• organizacja i nadzór nad prawidłową realizacją procesu kształcenia
• współpraca z wykładowcami
• realizacja działań marketingowych

Kluczowe kompetencje:
• umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem
• wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
• samodzielność i umiejętność współpracy z zespołem
• zdolność organizacji i planowania pracy
• umiejętności hierarchizacji zadań i ustalania priorytetów

Wymagania

• wykształcenie wyższe
• minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze administrowania i organizacji szkoleń
• biegła obsługa MS Office
• prawo jazdy kat. B (czynne) – mile widziane
• poczucie odpowiedzialności za powierzane zadania i inicjatywa
• bardzo dobre zdolności organizacyjne oraz interpersonalne
• dokładność, samodzielność i rzetelność w działaniu
• dyspozycyjność w wybrane weekendy
• doświadczenie w tworzeniu artykułów i wpisów w social- media będzie dodatkowym atutem
• znajomość nowoczesnych technologii wykorzystywanych do przygotowania materiałów szkoleniowych w tym FB
• komunikatywność

Oferujemy

• zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej cały etat
• rozwój kwalifikacji zawodowych
• wsparcie zespołu i managera

Miejsce pracy
  • Łódź
Opublikowana
Wygasa (za 4 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.