Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1084        SUBSKRYBUJE: 6921

Specjalista w Biurze Eksportu

Elektrometal SA – przedsiębiorstwo produkcyjne, projektowe i instalacyjne z siedzibą w Cieszynie. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla górnictwa, gazownictwa i innych gałęzi przemysłu.

Zakres obowiązków:

  • nawiązywanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami
  • obsługa handlowo – marketingowa klientów firmy
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • realizowanie planów sprzedaży
  • dbałość o dobry wizerunek firmy, a także efektywna współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i hiszpańskiego
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
  • gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych
  • łatwość nawiązywania i podtrzymywania dobrych relacji z klientem
  • kreatywność i samodzielność działania
  • prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne warunki pracy
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • możliwość zdobywania doświadczenia i kontynuowania rozwoju zawodowego
  • możliwość uczestnictwa w tworzeniu nowych projektów

Jak aplikować - informacje:

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji opatrzonych klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych, na adres:

Elektrometal SA

ul. Stawowa 71, 43 – 400 Cieszyn

lub mail: magda@elektrometal.com.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Kontakt:

ELEKTROMETAL Spółka Akcyjna

ul. Stawowa 71

43-400 Cieszyn