Twoje wsparcie w rekrutacji

Zaczynamy poszukiwania Absolwenta XXI wieku!

Zaczynamy poszukiwania Absolwenta XXI wieku!

1 lipca rozpoczął się pierwszy etap plebiscytu na najciekawszych i najbardziej zasłużonych absolwentów uczelni wyższych z województwa śląskiego. Szukamy wielkich postaci i fascynujących karier!

 

Tego lata rusza Plebiscyt Absolwent XXI wieku – aż do końca września będzie można zgłaszać kandydatów do głosowania. To pierwsza taka akcja o zasięgu wojewódzkim, w którą zaangażowane będą uczelnie wyższe z całego regionu, studenci, wykładowcy, instytucje oświatowe, biura karier i media. Chcemy nagłośnić projekt i zachęcić do zgłaszania absolwentów, aby odkryć jak najwięcej ciekawych historii i wybitnych osobowości.  

Już można zgłaszać kandydatów do Plebiscytu – wystarczy wypełnić formularz na  stronie: www.aplikuj.pl/absolwent/zgloszenie.

Przebieg plebiscytu podzielony jest na trzy etapy:

  • zgłaszanie kandydatów: 1 lipca – 30 września 2018
  • głosowanie: 1 października – 30 listopada 2018
  • przeliczenie głosów i ogłoszenie wyników 10 grudnia 2018
     

Pamiętajcie, że biorąc udział w projekcie, możecie wesprzeć Fundację „Dziecięce Marzenia” z Bielska-Białej. Za każdy głos oddany w plebiscycie organizator przekaże 1 zł na konto fundacji.

A zatem – do dzieła! Powiedzcie o programie bliskim i znajomym, zgłaszajcie swoich kandydatów i piszcie do nas w razie pytań i wątpliwości na adres mailowy: absolwent@aplikuj.pl.

Szczegółowy opis, jak zgłosić kandydata znajdziecie w poradniku: Zgłoś Absolwenta.

Zobacz inne informacje i aktulności

Opinie

(brak komentarzy)
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.