Twoje wsparcie w rekrutacji

Znasz absolwenta, który zrobił karierę? Zgłoś kandydata!

Znasz absolwenta, który zrobił karierę? Zgłoś kandydata!

Wystartował pierwszy etap Plebiscytu Absolwent XXI – czekamy na waszych kandydatów! Zgłoszenia można dokonać przez formularz na naszej stronie. Dowiedz się, jak dodać swojego faworyta do oficjalnej listy kandydatów.

 

Jesteś pracownikiem uczelni? Twój znajomy lub bliski ma na swoim koncie spore osiągnięcia i ukończył jedną z uczelni wyższych na terenie województwa śląskiego? A może sam jesteś absolwentem, który odniósł sukces? Wypełnij formularz zgłoszeniowy – przez całe lato zbieramy informacje o kandydatach do Plebiscytu Absolwent XXI wieku.

Jak zgłosić absolwenta?

Wystarczy wypełnić niezbędne pola, podać uczelnię macierzystą kandydata i krótko opisać jego działalność. Warto pamiętać, że do głosowania mogą się zakwalifikować jedynie osoby, które ukończyły studia po roku 1999. Formularz znajdziesz na stronie: www.aplikuj.pl/absolwent/zgloszenie.

Zgłaszając absolwenta, będziesz potrzebował danych:

  • imię i nazwisko kandydata
  • uczelnia macierzysta (na terenie województwa śląskiego)
  • adres e-mail kandydata oraz opcjonalnie kontaktowy numer telefonu,
  • dane osoby zgłaszającej (jeśli kandydat nie zgłasza się sam): adres e-mail, opcjonalnie numer telefonu
  • zdjęcie kandydata
  • garść informacji o kandydacie (opis)
     

Po wypełnieniu wszystkich niezbędnych pól w formularzu oraz potwierdzeniu akceptacji regulaminu i zgody na przetwarzanie danych osobowych, należy zatwierdzić zgłoszenie przyciskiem: „Wyślij zgłoszenie”.
Jeżeli dane zostały wstawione poprawnie, na stronie pojawi się komunikat o otrzymaniu przez nas twojego zgłoszenia. Potwierdzenie zgłoszenia kandydata otrzymasz również na podany przez ciebie w formularzu adres e-mail zgłaszającego.

Wysłałeś zgłoszenie... Co dalej?

Po dokonaniu zgłoszenia, kandydat nie od razu pojawi się na oficjalnej liście. Najpierw musi ono przejść proces weryfikacji. Po sprawdzeniu przez nas poprawności danych i informacji dotyczących kandydata, dokonujemy decyzji, czy można zakwalifikować absolwenta do plebiscytu. Po pozytywnym zweryfikowaniu zgłoszenia profil zgłoszonej osoby pojawi się na liście kandydatów (www.aplikuj.pl/absolwent/lista). Otrzymasz też e-mail potwierdzający pomyślną weryfikację zgłoszenia. W przypadku negatywnie zweryfikowanej prośby również zostaniesz poinformowany mailowo, a kandydat nie pojawi się na stronie plebiscytu.

Gdy już dodamy twojego kandydata do listy, pozostaje czekać na głosowanie i poinformować znajomych o udziale w konkursie, by zdobyć jak najwięcej głosów. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!

 

Zobacz inne informacje i aktulności

Opinie

(brak komentarzy)
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.