Rozpoczynamy głosowanie! Wybieramy najciekawszych absolwentów

Rozpoczynamy głosowanie! Wybieramy najciekawszych absolwentów

Od 1 października trwa głosowanie w Plebiscycie Absolwent XXI wieku. Ostateczna lista kandydatów liczy sobie ponad setkę osób! Kto uzyska największą liczbę głosów?

 

Etap głosowania zakończy się 30 listopada, po czym nastąpi podliczenie głosów i ogłoszenie wyników (przewidziane na 10 grudnia). Warto pamiętać, że tytuł Absolwenta XXI otrzymają osoby, które zwyciężą w swoich kategoriach. Wyłonimy sześciu najlepszych! 

Na liście kandydatów znaleźli się mniej lub bardziej znani sportowcy, działacze, politycy, artyścii i naukowcy. To oni pokazują, jak wiele można zdziałać, jeśli mamy chęć, zapał do pracy i rozwoju. Niektóre losy karier potoczyły się w zaskakujący sposób, co dowodzi, że sukces nie zawsze idzie w parze z wyuczonym zawodem. Zachęcamy do zapoznawania się z ciekawymi historiami absolwentów i głosowania na faworytów. 

Przypominamy, że głosy oddane w plebiscycie to pomoc dla fundacji „Dziecięce Marzenia” z Bielska-Białej. Fundacja zajmuje się wsparciem dzieci i młodzieży zmagających się z niepełnosprawnością lub patologią, organizuje zajęcia integracyjne i udziela pomocy materialnj. Wspólnie możemy się do tego przyczynić!

Zobacz inne informacje i aktulności

Opinie

(brak komentarzy)
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.