Głosowanie zakończone. Już wkrótce poznamy Absolwentów XXI wieku!

Głosowanie zakończone. Już wkrótce poznamy Absolwentów XXI wieku!

Do 30 listopada trwało głosowanie na ponad 100 kandydatów w Plebiscycie Absolwent XXI wieku. Wybitne osobowości z całego województwa walczyły o tytuł najlepszych w sześciu kategoriach.

Zakończył się etap głosowania w plebiscycie. Trwa weryfikacja głosów, po której nastąpi ogłoszenie wyników konkursu. Do tutułu Absolwenta XXI wieku kandydowali najbardziej zasłużeni absolwenci śląskich uczelni. Wśród nich przedstawiciele świata biznesu, kultury i nauki, polityki, sportu i działacze społeczni. 

W każdej kategorii tytuł mógł zdobyc tylko jeden kandydat, a w ciągu dwóch miesięcy głosowania niekiedy walka o głosy bywała wyrównana. I chociaż miano Absolwenta XX wieku zdobędzie tylko sześciu uczesników plebiscytu, sam udział w konkursie stanowi dowód na to, jak niezwykłe i wybitne osobowości są wśród nas. 

Poznaliśmy niezwykłe losy absolwentów, ich ścieżki kariery i nierzadko bardzo różnorodne zainteresowania. Temat cieszył się zainteresowaniem lokalnych mediów, dzięki czemu wielu mieszkańców całego województwa mogło, czasem po raz pierwszy, usłyszeć o dokonaniach lokalnych sportowców, działaczy i innych. 

Już 10 grudnia nastąpi ogłoszenie wyników plebiscytu Absolwent XXI wieku, a po nim laureaci otrzymają pamiątkowe statuetki i dyplomy. Informację o zwycięzcach roześlemy do patronów medialnych i uczelni macierzystych, które chętnie wspierały akcję już na etapie typowania uczestników.

Zobacz inne informacje i aktulności

Opinie

(brak komentarzy)
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.