Czy to Twoja firma?

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji praca

Tychy
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna hr / kadry

Oferty pracy Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji - oferty archiwalne

  • Pracownik utrzymania czystości - sprzątaczka (3/4 etatu)

    Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
    • Tychy
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Utrzymanie czystości na obiekcie. Prac od poniedziałku do niedzieli w systemie równoważnym wg indywidualnego grafiku w godz.: 06:00-22:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. podstawowe, dokładność, skrupulatność, umiejętność organizacji czasu pracy, praca powyżej 1m (mycie okien)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 257,5 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Konserwator/pracownik obsługi obiektu

    • Tychy
    • pełny etat

      drobne naprawy, konserwacja urządzeń i sprzętu, obsługa maszyn i urządzeń np. centrale wentylacyjne, maszyny czyszczące,

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe, mile widziane uprawnienia energetyczne G1 i G2, mile widziane umiejętności związane z zawodem elektryka,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
  • Sprzątaczka na krytej pływalni

    • Tychy
    • umowa na zastępstwo

      - bieżące utrzymywanie w czystości obiektu pływalni
      - sprzątanie i dezynfekcja toalet i szatni
      - praca na 3 zmiany 6-14;14-22;22-6
      - pierwsza umowa na zastępstwo, docelowo umowa na czas nieokreślony

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, dokładność, sumienność, chęć do pracy, sprawność fizyczna, praca na wyrskości do 3 m

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 890 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + wysługa lat
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tychach