Czy to Twoja firma?

PPHU WA-BI DARIUSZ BIAŁOŻYT praca

Tychy
PPHU WA-BI DARIUSZ BIAŁOŻYT najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Tychy
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy PPHU WA-BI DARIUSZ BIAŁOŻYT

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PPHU WA-BI DARIUSZ BIAŁOŻYT

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PPHU WA-BI DARIUSZ BIAŁOŻYT - oferty archiwalne

  • Kasjer/sprzedawca

    PPHU WA-BI DARIUSZ BIAŁOŻYT
    • Bieruń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży
      Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów
      Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru
      Przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych
      Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz w jego obrębie

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Handel - obsługa kas fiskalnych
      • Inne wymagania: Mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych. Praca 2-zmianowa 6-14; 13-21.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tychach