Czy to Twoja firma?

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świdnicy praca

Świdnica
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świdnicy najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świdnicy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świdnicy

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świdnicy poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świdnicy - oferty archiwalne

  • Pomoc administracyjna - 569

    Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świdnicy
    • Świdnica
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      przygotowanie dokumentów do archiwum, obsługa urządzeń biurowych, obsługa klienta, dostarczanie dokumentów, korespondencji, prowadzenie rejestrów, sporządzanie pism

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, umiejętność obsługi: urządzeń biurowych, klienta, pisania pism

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 520 PLN
  • Sprzątaczka - 502

    • Świdnica
    • pełny etat

      sprzątanie pomieszczeń biurowych, korytarzy i toalet będących w użytkowaniu PCPR, mycie okien i drzwi w zależności od potrzeb, dbanie o porządek przed wejściem do budynku PCPR, zamykanie drzwi wejściowych i bramy oraz włączenie sygnalizacji alarmowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: obywatelstwo polskie, pełna zdolność do czynności prawnych, osoba nie była skazana prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku sprzątaczki, wykształcenie min. podstawowe, mile widziane: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, dokładność, odpowiedzialność, dyspozycyjność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Świdnicy