Czy to Twoja firma?

TELPOD SPÓŁKA AKCYJNA praca

Skawina

Witajcie w świecie Telpod S.A., gdzie innowacja i jakość łączą się, by tworzyć produkty elektroniczne, które definiują naszą branżę. Nasza historia zaczęła się w 1946 roku, kiedy to jako Państwowe Zakłady Radiotechniczne rozpoczęliśmy naszą przygodę z elektroniką. Przez dekady ewoluowaliśmy, zmieniając nazwy i specjalizacje, aż staliśmy się Telpod – symbolem nowoczesności i niezawodności.

Nasza siedziba w Skawinie to nie tylko miejsce pracy, to przestrzeń, gdzie codziennie tworzone są innowacje. Od rezystorów o ultra wysokiej mocy, przez rezystory przeciwprzepięciowe, po płaskie elementy grzewcze ceramiczne i potencjometry obrotowe – nasze produkty są sercem wielu urządzeń. Jesteśmy dumni, że nasze wyroby montowane były w urządzeniach polskiej produkcji i że zyskały uznanie na całym świecie, eksportowane do niemal wszystkich krajów RWPG, a także do Belgii, Francji, Niemiec, Indii, Pakistanu i Turcji.

W latach 70-tych nasza fabryka nie tylko rozrosła się, ale i wzmocniła swoją pozycję na rynku dzięki zatrudnieniu wyjątkowo zdolnej załogi, w tym wielu kobiet na stanowiskach produkcyjnych. To właśnie dzięki naszym pracownikom i ich umiejętnościom mogliśmy wprowadzić do oferty nowoczesne technologie, takie jak układy hybrydowe oraz potencjometry, które do dziś są naszym znakiem rozpoznawczym.

Innowacje zawsze były dla nas kluczowe. Już w 1967 roku przy naszej fabryce rozpoczęła działalność placówka naukowo-badawcza. W kolejnych latach zakupiliśmy licencje i maszyny od renomowanych firm zagranicznych, co pozwoliło nam na produkcję nowoczesnych precyzyjnych rezystorów i potencjometrów. Dzięki temu nasze produkty stały się synonimem wysokiej jakości i precyzji.

Jako część grupy kapitałowej „Krak-Old”, cieszymy się stabilnością finansową i możliwością dalszego rozwoju. Nasze technologie, które wdrożyliśmy w pierwszej połowie lat 70-tych, nie tylko ugruntowały naszą pozycję jako zakładu nowoczesnych technologii, ale również dały nam przewagę konkurencyjną, która trwa do dziś.

W Telpod S.A. jesteśmy dumni z naszej historii, ale z jeszcze większym entuzjazmem patrzymy w przyszłość. Zapraszamy Was do świata, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a jakość i innowacja są w sercu wszystkiego, co robimy.

TELPOD SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy TELPOD SPÓŁKA AKCYJNA

Praca alert - powiadomienia

Praca TELPOD SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TELPOD SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

TELPOD SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
TELPOD SPÓŁKA AKCYJNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Bielsko-Biała
  3. Skawina
  4. Kutno

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca TELPOD SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Z-ca kierownika wydziału konstrukcyjno-technologicznego

    • Skawina
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      koordynacja pracy Wydziału Konstrukcyjno-Technologicznego

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: elektronika,automatyka,mechatronika
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe techniczne,kierunek:elektronika,automatyka lub mechatronika,znajomość rynku w zakresie podzespołów elektronicznych,obsługa komputera w tym znajomość programu AutoCAD,mile widziana umiejętność programowania,po okresie próbnym możliwość podpisania kolejnej umowy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Skawinie