Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - STALMONT RYBNIK S.C. BOBROWSKI PIOTR, WELCHAR KRZYSZTOF, WÓJCIK PAWEŁ

Oferty pracy STALMONT RYBNIK S.C.

CIEŚLA

Zawód: cieśla Rodzaj: umowa na okres próbny
STALMONT RYBNIK S.C.
Możliwość przyuczenia do zawodu. Zakres obowiązków: praca wg zleceń pracodawcy, możliwe wyjazdy na teren całego kraju oraz delegacje na ...
od 2600 zł
UoP brutto/mies.
Rybnik
26-11-2020
od 2600 zł

ZBROJARZ

Zawód: budowlaniec Rodzaj: umowa na okres próbny
Możliwość przyuczenia do zawodu. Wymagana zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 metrów oraz dyspozycyjność. Zakres obowiązków: zbrojenia konstrukcji żelbetonowych, ...
od 2600 zł
Rybnik
26-11-2020
od 2600 zł

Archiwalne ogłoszenia

ZBROJARZ
Zawód: budowlaniec   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Rybnik
Szczegóły
Zakres obowiązków
Możliwość przyuczenia do zawodu. Wymagana zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 metrów oraz dyspozycyjność. Zakres obowiązków: zbrojenia konstrukcji żelbetonowych, praca wg zleceń pracodawcy, możliwe wyjazdy na teren całego kraju oraz delegacje na terenie UE. Wynagrodzenie + premia. Kontakt z pracodawcą osobisty po wcześniejszym umówieniu telefoniczny.
Wymagania
Uprawnienia:
dyspozycyjność
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Adres

ul. Józefa Poniatowskiego 58
44-200 Rybnik
województwo śląskie
powiat Rybnik
gmina Rybnik

Dodatkowe informacje

NIP: 6423185062
REGON: 24343969600000

Pracodawcy z miasta Rybnik