Czy to Twoja firma?

MAKRO CASH AND CARRY POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA praca

Rybnik
Pozostała sprzedaż hurtowa
MAKRO CASH AND CARRY POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport sprzedaż / zakupy obsługa klienta / call center magazyn

Oferty pracy MAKRO CASH AND CARRY POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MAKRO CASH AND CARRY POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

MAKRO CASH AND CARRY POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MAKRO CASH AND CARRY POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Kasjer

    MAKRO CASH AND CARRY POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
    • Rybnik
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie dowolne, osoba z doświadczeniem. Aktualna książeczka sanepidowska. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik fizyczny -wykładanie towaru

    • Rybnik
    • umowa na zastępstwo

      Prace przy wykładaniu towaru na terenie hali. Kontakt z pracodawcą telefoniczny lub e-mailowy: mariola.zalog@makro.pl

      Wymagania

      • Uprawnienia: książeczka sanitarno-epidemiologiczna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
  • Pracownik d/s logistyki

    • Rybnik

      Uprawnienia na wózek widłowy mile widziane. Osoba, która nie posiada uprawnień UDT wymagane prawo jazdy B. Aktualna książeczka sanitarno- epidemiologiczna. Charakterystyka pracy: dbanie o ekspozycję towaru, obsługa wózka widłowego, uzupełnianie towaru, profesjonalne doradztwo i obsługa klientów. Kontakt z pracodawcą telefoniczny lub e-mailowy: kinga.geborys@makro.pl.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

Pracodawcy w Rybniku