Czy to Twoja firma?

POLCAB N. GAMOŃ SPÓŁKA JAWNA praca

Rybnik
Transport drogowy towarów
POLCAB N. GAMOŃ SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport praca fizyczna motoryzacja

Oferty pracy POLCAB N. GAMOŃ SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POLCAB N. GAMOŃ SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

POLCAB N. GAMOŃ SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca POLCAB N. GAMOŃ SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Mechanik samochodów ciężarowych

    POLCAB N. GAMOŃ SPÓŁKA JAWNA
    • Rybnik
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wymagane wykształcenie zawodowe - doświadczenie mile widziane, prawo jazdy kat. B. Kontakt telefoniczny z pracodawcą.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: plus premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Robotnik gospodarczy

    • Rybnik
    • część etatu

      Wykształcenie dowolne. Może być emeryt. Prace porządkowe, mycie maszyn budowlanych. Praca na 3/4 etatu. Kontakt telefoniczny z pracodawcą. Podania można składać e-mailem: a.skiba@polcab.com

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN

Pracodawcy w Rybniku