Czy to Twoja firma?

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Mosinie praca

Mosina
Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Mosinie najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Mechanik Mosina
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Mosinie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Mosinie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Mosinie - oferty archiwalne

  • Mechanik pojazdów samochodowych

    Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Mosinie
    • Mosina
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 300 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Do obowiązków kandydata należeć będzie:
      naprawa pojazdów ciężarowych, autobusów oraz sprzętu drogowo-remontowego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie kierunkowe, doświadczenie zawodowe w naprawie sprzętu cieżarowego, autobusów i maszyn budowlanych, mile widziani emeryci / renciści

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Mosinie