Czy to Twoja firma?

Kawczyński Logistics sp. z o.o. praca

Ślesin

W sercu Polski, w malowniczym Ślesinie, znajduje się siedziba naszej firmy – Kawczyński Logistics. Od ponad dwudziestu lat jesteśmy wierni tradycji i pasji, która napędza nas do bycia jednym z liderów w branży transportu samochodowego krajowego i międzynarodowego oraz spedycji. Nasza historia to opowieść o ciągłym dążeniu do doskonałości, innowacji i rozwoju, które są dla nas nie tylko słowami, ale codzienną praktyką.

Z dumą zatrudniamy ponad 300 wykwalifikowanych pracowników, których zaangażowanie i profesjonalizm są fundamentem naszej firmy. To dzięki nim każdego dnia możemy oferować usługi na najwyższym poziomie, a nasze przewozy chłodniami, w tym towarów spożywczych, cieszą się niezmiennym zaufaniem naszych klientów.

Jesteśmy przekonani, że niezawodność, najwyższa jakość i bezpieczeństwo to wartości, które powinny przyświecać każdej firmie transportowej. Właśnie dlatego nieustannie inwestujemy w nowoczesne technologie, takie jak najnowsze oprogramowania GPS i telematyczne systemy Fleet Board, które pozwalają nam na ciągłe monitorowanie naszych relacji transportowych i punktualność dostaw.

Nasza międzynarodowa obecność jest widoczna w każdym zakątku krajów Unii Europejskiej, gdzie z powodzeniem realizujemy zlecenia naszych klientów. Jesteśmy dumni z posiadania certyfikatów ISO 9001:2015, IFS Logistics oraz TAPA TSR 2017, które są potwierdzeniem naszego profesjonalizmu i dbałości o szczegóły.

Nasza flota to 150 nowoczesnych zestawów, głównie marki Mercedes, które są wyposażone w naczepy marki Krone, Schmitz i Lamberet z termografami oraz alarmami. To właśnie one są naszą wizytówką i symbolem konkurencyjności na rynku transportowym.

Dbamy o to, aby nasi kierowcy byli nie tylko doskonale przygotowani do swojej pracy, ale także świadomi odpowiedzialności, jaką niesie za sobą transport. Dlatego regularnie organizujemy szkolenia dotyczące odpowiedniego zabezpieczenia ładunku, ekonomicznej i bezpiecznej jazdy, co optymalizuje czas dostaw i zwiększa satysfakcję naszych klientów.

W Kawczyński Logistics wierzymy, że sukces to nie tylko liczby i statystyki, ale przede wszystkim relacje, które budujemy z naszymi partnerami biznesowymi. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy osiągnąć więcej.

Kawczyński Logistics Sp. zo.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport praca fizyczna

Oferty pracy Kawczyński Logistics Sp. zo.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kawczyński Logistics Sp. zo.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Kawczyński Logistics Sp. zo.o.

Siedziba główna

Kawczyński Logistics Sp. zo.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Kawczyński Logistics Sp. zo.o. - oferty archiwalne

  • Dyspozytor ( w transporcie międzynarodowym)

    Kawczyński Logistics Sp. zo.o.
    • Ślesin
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Obowiązki

      • efektywne zarządzanie częścią floty transportowej,
      • skuteczna optymalizacja tras i kosztów transportu,
      • koordynowanie pracy kierowców,
      • dbałość o serwis świadczonych usług logistycznych,
      • współpraca między działami podnosząca jakość obsługi klienta,
      • codzienne budowanie długotrwałych relacji z kontrahentami.

      Wymagania

      • dobra znajomość języka angielskiego, przynajmniej na poziomie B2,
      • mile widziane doświadczenie w branży logistycznej,
      • wykształcenie minimum średnie,
      • dobra znajomość pakietu MS Office,
      • dynamika w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej,
      • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

      Oferujemy

      • pracę zmianową w młodym dynamicznym zespole,
      • pracę na nowoczesnych systemach oraz z nowoczesnym taborem,
      • aktywny udział w rozwoju firmy,
      • szereg specjalistycznych szkoleń,
      • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
      • atrakcyjny system premiowania.

  • KIEROWCA C+E w ruchu krajowym

    • Wrocław
    • Poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierowca C+E w ruchu krajowym, region Wrocław

      KIEROWCA C+E w ruchu krajowym

      Obowiązki

      • Prowadzenie samochodu ciężarowego
      • Dbanie o stan techniczny pojazdu
      • Ładowanie i nadzór nad prawidłowym załadowaniem ładunku
      • Pokonywanie wyznaczonych tras zgodnie z ustalonym harmonogramem
      • Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego

      Wymagania

      • Doświadczenie w kierowaniu ciągnikami siodłowymi z naczepami
      • Prawo jazdy kategorii C+E
      • Świadectwo kwalfikacji lub kurs na przewóz rzeczy oraz ważne badania (psychologiczne i lekarskie)
      • Karta kierowcy
      • Zezwolenie na kierowanie wózkami jezdniowymi z napędem silnikowym

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
      • Prace z zachowaniem norm czasu pracy kierowców
      • Terminowe wypłaty wynagrodzenia
      • Nowoczesny tabor