Czy to Twoja firma?

FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWA GZ KOWALCZYK KALINA DRABIK praca

Krzepice
produkcja makaronów
FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWA GZ KOWALCZYK KALINA DRABIK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna

Oferty pracy FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWA GZ KOWALCZYK KALINA DRABIK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWA GZ KOWALCZYK KALINA DRABIK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWA GZ KOWALCZYK KALINA DRABIK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWA GZ KOWALCZYK KALINA DRABIK - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWA GZ KOWALCZYK KALINA DRABIK
    • Krzepice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wprowadzanie dokumentów księgowych, wystawianie faktur, prowadzenie dziennika korespondencji, obsługa urządzeń biurowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe, brak
      • Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : znajomość programu Comarch Optima

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pakowacz makaronu

    • Krzepice

      Pakowanie makaronu

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : książeczka sanitarno-epidemiologiczna

      Oferujemy

Pracodawcy w Krzepicach