Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - POWERJOBS Sp. z o.o.

Oferty pracy POWERJOBS Sp. z o.o.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy.

Archiwalne ogłoszenia

PRACOWNIK PRODUKCJI/OPERATOR PRAS
Operator maszyn   |  umowa o pracę
Ruda Śląska
Szczegóły
Zakres obowiązków
praca w dziale obróbki plastycznej stali; obsługa maszyn sterowanych numerycznie (CNC): montaż materiału w uchwytach, obróbka ręczna części (usuwanie ostrych krawędzi za pomocą nożyka, fazowanie otworów); kontrola i pomiar części;dbałość o wysoką jakość wytwarzanych komponentów
Wymagania
Zawody:
Operator obrabiarek sterowanych numerycznie
Wykształcenia:
zasadnicze zawodowe, brak
Inne wymagania:
z
dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 4-brygadowym, brak ograniczeń zdrowotnych do podjęcia pracy fizycznej, mile widziane doświadczenie w obszarze produkcji
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
MAGAZYNIER
Magazynier   |  umowa o pracę
Ruda Śląska
Szczegóły
pakowanie ręczne na magazynie (art. spożywcze), kompletowanie zamówień
Wymagania
Zawody:
Pozostali magazynierzy i pokrewni (wymagany staż - lata: 1)
Magazynier (wymagany staż - lata: 1)
Robotnik magazynowy (wymagany staż - lata: 1)
brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia:
Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
p
aktualna książeczka sanepidowska, dyspozycyjność
NIE
POWERJOBS Sp. z o.o.
40-114 Katowice
Ks. Ściegiennego

Pracodawcy z miasta Katowice