Czy to Twoja firma?

RANDSTAD POLSKA Sp. z o. o. praca

Katowice
RANDSTAD POLSKA Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy RANDSTAD POLSKA Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RANDSTAD POLSKA Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca RANDSTAD POLSKA Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Monter elementów sprężystych

    RANDSTAD POLSKA Sp. z o. o.
    • Siemianowice Śląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      praca przy stole montażowym, łączenie sprężynek z detalami, kontrola jakości, pakowanie elementów gotowych, praca siedząca lub stojąca

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: p dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym, chęci do pracy, doświadczenie nie jest wymagane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22,8 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premie
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Pracownik produkcji

    • Katowice

      ręczne pakowanie pudełek z herbatą do opakowania zbiorczego, wizualna kontrola jakości gotowego produktu

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: p dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym 3-zmianowym, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (może być nieaktualna), motywacja do podjęcia zatrudnienia, doświadczenie nie jest wymagane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,2 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie ze stawką godzinową od 18,20 zł brutto/h+ premie, praca na 3 zmiany (6-14-22) w system

Pracodawcy w Katowicach