Czy to Twoja firma?

STANY SUROWE MICHAŁ GRABOŚ praca

Katowice
REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW. ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH. ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ DRÓG I AUTOSTRAD. ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ MOSTÓW I TUNELI. ROZBIÓRKA I BURZENIE OBIEKTÓW BUDOWLANYCH. TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW. POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA. ARTYSTYCZNA I LITERACKA DZIAŁALNOŚĆ TWÓRCZA.
STANY SUROWE MICHAŁ GRABOŚ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Cieśla Katowice
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy STANY SUROWE MICHAŁ GRABOŚ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca STANY SUROWE MICHAŁ GRABOŚ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca STANY SUROWE MICHAŁ GRABOŚ - oferty archiwalne

  • Cieśla szalunkowy

    STANY SUROWE MICHAŁ GRABOŚ
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wykonywanie szalunków (konstrukcji z drewna lub metalowo-drewnopochodnych)

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: zdolność do pracy na wysokości
      • Inne wymagania: p zaangażowanie do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22,8 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie brutto: od 22,80zł /h + nadgodziny, miejsce wykonywania pracy: baza: ul. Rolna, Katowi
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Katowicach