Czy to Twoja firma?

BHP PROTECT SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Katowice
BHP PROTECT SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy BHP PROTECT SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BHP PROTECT SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca BHP PROTECT SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka (1/2 etatu)

    BHP PROTECT SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      - Utrzymanie czystości na terenie obiektu. Praca w oparciu o plan sprzątania obiektu.
      - Praca na 1/2 etatu w godzinach 20:00-24:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Doświadczenie NIE jest wymagane. Na ofertę mogą aplikować również osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: od 1400 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesi
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Katowicach