GPP Business Park sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

GPP Business Park sp. z o.o. praca

Katowice

W samym sercu dynamicznie rozwijającego się Śląska, w Katowicach, znajduje się nasza siedziba - GPP Business Park. Jesteśmy dumni, że od 1995 roku nieustannie wpisujemy się w krajobraz polskiej branży nieruchomości, przekształcając tereny poprzemysłowe w przestrzenie pulsujące innowacją i biznesową aktywnością. Nasza historia to opowieść o transformacji, która zaczęła się ponad dwie dekady temu i trwa nieprzerwanie, świadcząc o naszej elastyczności i zdolności do adaptacji w zmieniającym się świecie.

Specjalizujemy się w wynajmie nowoczesnych, energooszczędnych powierzchni biurowych, które są nie tylko miejscem pracy, ale także symbolem nowoczesnego podejścia do biznesu i troski o środowisko. Zarządzamy również przestrzeniami magazynowymi, które odpowiadają na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy pionierami wdrażania rozwiązań, które minimalizują koszty zużycia mediów o ponad 50%, co dla naszych partnerów biznesowych oznacza nie tylko oszczędności, ale i wkład w ochronę naszej planety.

Nasze budynki to więcej niż cztery ściany - to przykład najwyższych standardów, potwierdzonych certyfikatem BREEAM na poziomie Outstanding. Jesteśmy właścicielami jedynego w Polsce budynku plus energetycznego, co świadczy o naszym zaangażowaniu w przyszłość i innowacyjność. Jako pierwsi w Polsce wdrożyliśmy system trigeneracji, który jest wyrazem naszej wizji przodowania w branży pod względem technologicznym.

Z dumą koordynujemy działania Pierwszego Polskiego Klastra Budownictwa Pasywnego i Energooszczędnego, co jest dla nas nie tylko zobowiązaniem, ale i zaszczytem. W naszym zespole znajduje się około 3000 pracowników, którzy codziennie przyczyniają się do rozwoju i doskonalenia naszych usług. To dzięki nim GPP Business Park jest synonimem jakości i innowacji.

Jedną z naszych przewag konkurencyjnych jest duża ilość miejsc parkingowych, które oferujemy w przystępnych cenach, co dla naszych klientów oznacza komfort i wygodę. Nasza stabilność finansowa i zaufanie, jakim obdarzają nas partnerzy biznesowi, są fundamentem, na którym budujemy naszą przyszłość.

W GPP Business Park wiemy, że nasza praca to nie tylko budowanie przestrzeni, ale i tworzenie warunków dla rozwoju i sukcesów naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już dziś pracują i rozwijają swoje biznesy w przestrzeniach stworzonych z myślą o jutrze.

GPP Business Park sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika obsługa klienta / call center

Oferty pracy GPP Business Park sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GPP Business Park sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GPP Business Park sp. z o.o.

Siedziba główna

GPP Business Park sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Wrocław
  3. Katowice
  4. Chrzanów
  5. Dąbrowa Górnicza
  6. Libiąż
  7. Lublin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca GPP Business Park sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. obsługi klienta

    • Katowice
    • umowa o pracę
    • Poszukujemy pracowników na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta.

      Zakres obowiązków

      • kompleksowa obsługa recepcyjna w budynkach biurowych, w tym m.in.: powitanie i obsługa gości, obsługa centrali telefonicznej, prowadzenie rejestru wejść/wyjść, obsługa sal konferencyjnych, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
      • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz paczek kurierskich, w tym m.in.: przyjmowanie i wydawanie korespondencji i paczek, przekazywanie korespondencji i paczek najemcom, prowadzenie rejestru korespondencji, drukowanie kopert z adresami,
      • obsługa kart serwisowych, kart dostępu, kart parkingowych, w tym m.in. prowadzenie właściwych rejestrów oraz obsługa systemu parkingowego,
      • obsługa administracyjna umów wynajmu, w tym m.in.: wynajmu miejsc parkingowych, wynajmu i obsługi sal konferencyjnych, wynajmu i obsługi wirtualnego biura,
      • obsługa wynajmu pojazdów i rowerów elektrycznych, w tym m.in. obsługa panelu rezerwacyjnego, obsługa kasy fiskalnej, administrowanie kluczami,
      • monitorowanie prac osób trzecich, w tym reagowanie na zauważone nieprawidłowości, przestrzeganie i egzekwowanie zasad oraz procedur związanych z obsługą recepcyjną,
      • dbanie o właściwy wizerunek firmy, wygląd i estetykę lobby recepcyjnego.

      Wymagania

      Od kandydatów na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta oczekujemy:

      • bardzo dobrej organizacji własnej pracy,
      • wysokiej kultury osobistej,
      • łatwości w nawiązywaniu kontaktów i komunikacji,
      • doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane),
      • języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (mile widziane),
      • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera (ze szczególnym uwzględnieniem pakietu MS Office),
      • samodzielności, odpowiedzialności i kreatywności.

      Oferujemy

      • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy od poniedziałku do piątku,
      • możliwość rozwoju zawodowego,
      • ubezpieczenie grupowe.
  • Specjalista ds. technicznych

    • Katowice
    • Spółka działająca w obszarze budownictwa energooszczędnego i pasywnego, zarządzająca kompleksem biurowym, poszukuje do swojego zespołu: Specjalistę ds. technicznych

      Do zakresu zadań specjalisty ds. technicznych będzie należało m.in.:

      • obsługa wszelkich urządzeń i systemów technicznych zlokalizowanych na terenie kompleksu biurowego (w tym m.in. administrowanie systemem kontroli dostępu, BMS, SSP, serwerami i usługami hostingowymi; obsługa telefonów alarmowych, panelu usterkowego; nadzór nad sieciami łączności);

      • stały monitoring infrastruktury, urządzeń i systemów technicznych w tym monitoring prawidłowości ich eksploatacji przez użytkowników;

      • podejmowanie działań zmierzających do niezwłocznego usunięcia usterek lub awarii;

      • wykonywanie drobnych napraw (np. drobne prace murarskie, malarskie);

      • uczestnictwo w odbiorach technicznych: budynków, powierzchni, robót budowlanych oraz instalacyjnych (w tym także podczas rozbudowy, modernizacji i modyfikacji instalacji technicznych).

      Wymagania

      • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
      • mile widziane uprawnienia SEP;
      • wysoka kultura osobista;
      • dokładność i sumienność.

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
      • na okresie próbnym wsparcie starszego technika ds. technicznych;
      • ubezpieczenie grupowe;
      • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Pracodawcy w Katowicach