Czy to Twoja firma?

KRĘT CZESŁAW Z.R.B. TECHBUD praca

Dąbrowa Górnicza
Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
KRĘT CZESŁAW Z.R.B. TECHBUD najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja serwis / montaż

Oferty pracy KRĘT CZESŁAW Z.R.B. TECHBUD

Praca alert - powiadomienia

Praca KRĘT CZESŁAW Z.R.B. TECHBUD

  • Pracownik do dociepleń

    KRĘT CZESŁAW Z.R.B. TECHBUD
    • Dąbrowa Górnicza
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Blacharz/dekarz

    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

KRĘT CZESŁAW Z.R.B. TECHBUD poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca KRĘT CZESŁAW Z.R.B. TECHBUD - oferty archiwalne

    • Zakres obowiązków

      Naprawa pokryć dachowych, klejenie papy, styropapy, obróbki blacharskie, montaż.
      Praca na terenie woj. Śląskiego.

      I umowa na okres 3 miesiące z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.
      Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.

      Wynagrodzenie 5500 zł - 6500 zł brutto plus premia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: min. roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku blacharza/dekarza.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 do 6 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Dąbrowie Górniczej