Twoje wsparcie w rekrutacji

DOLLE Pracodawca
Oferty pracy DOLLE

DOLLE A/S, z siedzibą w duńskim Frostrup, jest wiodącym w skali światowej producentem schodów strychowych oraz liczącym się dostawcą systemów balustrad i schodów systemowych. 

Roczna produkcja sięga 300 000 różnych rodzajów schodów. Firma DOLLE opracowała też rewolucyjną koncepcję w sferze projektowania, zastępując tradycyjne podejście bazujące na metrach kwadratowych, podejściem bazującym na metrach sześciennych. Firma realizuje tę ideę, projektując rozwiązania pozwalające na optymalne wykorzystanie całej kubatury budynków. W rezultacie rozwiązania te przynoszą nie tylko podniesienie funkcjonalności oraz komfortu, ale i wartości nieruchomości. Grupa DOLLE pragnie zostać liderem w dziedzinie rozwiązań umożliwiających kreowanie przestrzeni (koncepcja Space Creator).

W latach 2012-14 firma zainwestowała ponad 6 milionów EUR w stworzenie najnowocześniejszego na świecie zakładu produkcyjnego schodów zlokalizowanego w Danii. Ponadto posiadamy zakłady produkcyjne w Chinach i na Ukrainie oraz oddziały w Polsce i USA. Łącznie koncern DOLLE zatrudnia ponad 400 pracowników.

Oferty pracy

DOLLE

Magazynier

Zawód: magazynier Rodzaj: umowa o pracę
DOLLE
DOLLE
przygotowanie towarów do wysyłki wg specyfikacji załadunek/ rozładunek towarów wraz z kontrolą ilościową i jakościową prace porządkowe dbanie o mienie pracodawcy

POLECANA
Bielsko-Biała
2020-01-24 POLECANA