Czy to Twoja firma?

Usługi Księgowe Małgorzata Mierzejewska praca

Dzierżoniów

Witaj! Jesteśmy Biurem Usług Księgowych Małgorzata Mierzejewska, zlokalizowanym w sercu malowniczego Dzierżoniowa, na Dolnym Śląsku. Nasza historia rozpoczęła się 1 grudnia 2012 roku, kiedy to z pasją i zaangażowaniem wkroczyliśmy w świat liczb, bilansów i doradztwa, aby wspierać przedsiębiorców w prowadzeniu ich biznesów.

Specjalizujemy się w usługach księgowych, kadrowo-płacowych, doradztwie podatkowym oraz biznesowym. Rozumiemy, jak ważne jest, aby nasza praca była synonimem precyzji i zaufania, dlatego z dumą podkreślamy, że nasz zespół to wykwalifikowani eksperci, których wiedza i doświadczenie są nieustannie rozwijane. Nadzór biegłego rewidenta nad naszą działalnością to gwarancja, że każda liczba jest na swoim miejscu.

Jesteśmy dumni z posiadania certyfikatu Ministerstwa Finansów, który jest potwierdzeniem naszych kompetencji w prowadzeniu ksiąg rachunkowych. Ponadto, nasze ubezpieczenie OC chroni naszą działalność, co jest wyrazem odpowiedzialności i troski o interesy naszych klientów.

W naszej pracy kierujemy się zasadami, które są fundamentem solidnych relacji z klientami. Zawsze stawiamy na otwartą komunikację, zaangażowanie w każde zlecenie i indywidualne podejście do potrzeb każdego przedsiębiorcy. Rozumiemy wyzwania, przed którymi stają nasi klienci, i jesteśmy tutaj, aby je rozwiązywać, oferując nie tylko usługi księgowe, ale i wsparcie na każdym etapie rozwoju ich biznesu.

Nasza oferta jest skierowana do tych, którzy cenią sobie profesjonalizm, rzetelność i osobiste zaangażowanie. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i kwalifikacjom. Razem możemy osiągnąć więcej!

Usługi Księgowe Małgorzata Mierzejewska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Dzierżoniów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Usługi Księgowe Małgorzata Mierzejewska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Usługi Księgowe Małgorzata Mierzejewska

Mapa Usługi Księgowe Małgorzata Mierzejewska

Siedziba główna

Praca Usługi Księgowe Małgorzata Mierzejewska - oferty archiwalne

  • Księgowa

    Usługi Księgowe Małgorzata Mierzejewska
    • Nowa Ruda
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Biuro rachunkowe poszukuje księgowej.

      Zakres obowiązków

      Prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz książki przychodów i rozchodów.

      Wymagania

      Doświadczenie w księgowości mile widziane.

      Oferujemy

      Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju.

Pracodawcy w Dzierżoniowie