Usługi Księgowe Małgorzata Mierzejewska

Biuro rachunkowe

Usługi Księgowe Małgorzata Mierzejewska najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Księgowy Dzierżoniów
w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Usługi Księgowe Małgorzata Mierzejewska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Usługi Księgowe Małgorzata Mierzejewska

Mapa Usługi Księgowe Małgorzata Mierzejewska

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - Usługi Księgowe Małgorzata Mierzejewska

Pełna nazwa
Małgorzata Mierzejewska "Usługi Księgowe"
Adres rejestrowy
Srebrna 1 58-200 Dzierżoniów
NIP
8821788631
REGON
022022705
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
01.12.2012
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 69.20.Z Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe
  • 70.22.Z Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca Usługi Księgowe Małgorzata Mierzejewska - oferty archiwalne

  • Księgowa

    • Nowa Ruda
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Biuro rachunkowe poszukuje księgowej.

      Zakres obowiązków

      Prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz książki przychodów i rozchodów.

      Wymagania

      Doświadczenie w księgowości mile widziane.

      Oferujemy

      Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju.

Pracodawcy w Dzierżoniowie