Ośrodek Intensywnej Rehabilitacji Dzieci - Michałkowo

Czy to Twoja firma?

Ośrodek Intensywnej Rehabilitacji Dzieci - Michałkowo praca

Bielsko-Biała

Ośrodek „Michałkowo” to zespół najwyższej klasy terapeutów z wieloletnim doświadczeniem.

Ośrodek Intensywnej Rehabilitacji Dzieci - Michałkowo najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Ośrodek Intensywnej Rehabilitacji Dzieci - Michałkowo

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ośrodek Intensywnej Rehabilitacji Dzieci - Michałkowo

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Ośrodek Intensywnej Rehabilitacji Dzieci - Michałkowo

Siedziba główna w Bystrej

Praca Ośrodek Intensywnej Rehabilitacji Dzieci - Michałkowo - oferty archiwalne

  • Fizjoterapeuta dziecięcy w renomowanym Ośrodku Rehabilitacji

    • Bystra
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 7 800-8 000 zł / mies.
    • Ośrodek Intensywnej Rehabilitacji Dzieci "MICHAŁKOWO" w Bystrej jest jednym z wiodących w Polsce ośrodków prowadzących specjalistyczne i profesjonalne turnusy rehabilitacyjne dla dzieci oraz terapię ambulatoryjną. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób chcących dołączyć do zespołu wysoko kwalifikowanych specjalistów.

      Zakres obowiązków

      Prowadzenie zajęć fizjoterapii dzieci podczas turnusów rehabilitacyjnych oraz terapii w trybie ambulatoryjnym

      Wymagania

      • wykształcenie kierunkowe oraz prawa wykonywania zawodu

      • doświadczenie w pracy z dziećmi

      • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z dziećmi oraz rodzicami

      • dodatkowe kursy jak SI, Halliwick, terapia ręki itp będą dużym atutem

      Oferujemy

      • pracę w ośrodku o ugruntowanej i wysokiej pozycji w Polsce

      • znakomity zespół terapeutów

      • świetna atmosfera w pracy

      • wysokie wynagrodzenie

      • comiesięczna premia frekwencyjna

      • premia urodzinowa

      • dodatkowe bonusy, premie świąteczne

      • dofinansowania do kursów rozwijających kwalifikacje

      • minimalną ilość dokumentacji

      • bardzo duże możliwości rozwoju zawodowego

      • praca w stałych godzinach

  • Terapeuta integracji sensorycznej w renomowanym Ośrodku Rehabilitacji

    • Bielsko-Biała

      Prowadzenie zajęć Integracji Sensorycznej dla dzieci niepełnosprawnych

      Wymagania

      odpowiednie kwalifikacje

      doświadczenie w pracy z dziećmi

      umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z dziećmi oraz rodzicami

      dodatkowe kursy będą dużym atutem

      Oferujemy

Pracodawcy w Bielsku-Białej