Czy to Twoja firma?

PIEKARNIA Zbigniew Kaczor praca

Góra Motyczna

Od ponad dwóch dekad, PIEKARNIA Zbigniew Kaczor jest synonimem tradycji i pasji do pieczenia. Nasza piekarnia, zlokalizowana w malowniczej Górze Motycznej, jest miejscem, gdzie codziennie tworzone są wyroby piekarskie najwyższej jakości. Od chwili założenia firmy 10 września 1994 roku, nieustannie dążymy do perfekcji w każdym bochenku chleba i kawałku ciasta.

Jesteśmy dumni z naszej specjalności, jaką jest wypiek pieczywa. Nasze półki uginają się pod ciężarem tradycyjnych chlebów, bagietek i bułek, które przygotowujemy z myślą o zróżnicowanych gustach naszych klientów. Co więcej, nasza oferta obejmuje również tworzenie tortów na zamówienie, które dodają splendoru każdej uroczystości. Wszystko to robimy z niezachwianą uwagą na detale, aby każdy produkt był nie tylko smaczny, ale i estetycznie prezentował się na stołach naszych klientów.

Nasza piekarnia cieszy się ugruntowaną pozycją na rynku, co jest efektem wieloletniego doświadczenia i głębokiej wiedzy branżowej. Zaufanie, jakim obdarzają nas klienci, jest dla nas największym wyróżnieniem i motywacją do dalszego rozwoju.

Chociaż nie dysponujemy informacjami na temat naszej misji czy wyraźnie zdefiniowanych wartości, nasze codzienne działania są najlepszym odzwierciedleniem tego, co jest dla nas ważne. Pragniemy, aby każdy produkt, który opuszcza nasze progi, był synonimem świeżości i najwyższej jakości.

W Piekarni Zbigniew Kaczor łączymy tradycję z nowoczesnością, nieustannie poszukując nowych smaków i rozwiązań, które zadowolą nawet najbardziej wymagających miłośników pieczywa. Zapraszamy do wspólnego celebrowania smaku prawdziwego pieczywa, które jest naszą dumą i codzienną radością.

PIEKARNIA Zbigniew Kaczor najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy PIEKARNIA Zbigniew Kaczor

Praca alert - powiadomienia

Praca PIEKARNIA Zbigniew Kaczor

  • Piekarz/piecowy

    PIEKARNIA Zbigniew Kaczor
    • Góra Motyczna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PIEKARNIA Zbigniew Kaczor

Siedziba główna

PIEKARNIA Zbigniew Kaczor poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca PIEKARNIA Zbigniew Kaczor - oferty archiwalne

  • Piekarz

    • Zakres obowiązków

      PIEKARZ
      PRACA W GODZ. 20.00-4.00

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: WYNAGRODZENIE UZALEŻNIONE OD UMIEJĘTNOŚCI I DOŚWIADCZENIA
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Cukiernik

      CUKIERNIK
      -WYPIEK DROŻDŻÓWEK

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE. MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA DO ZAWODU.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN

Pracodawcy w Górze Motycznej