Czy to Twoja firma?

Firma Remontowo-Budowlana, Artur Zięcina praca

Wojnarowa

Witaj! Nazywam się Artur Zięcina i z dumą przedstawiam moją firmę remontowo-budowlaną, która jest wyrazem mojej pasji do tworzenia i odnawiania przestrzeni. Nasza siedziba znajduje się w malowniczej Wojnarowej, w sercu małopolskiego krajobrazu, gdzie każdy projekt traktujemy jako szansę na wzbogacenie lokalnej społeczności.

Specjalizujemy się w szerokim zakresie usług budowlanych, od wznoszenia budynków mieszkalnych i niemieszkalnych, po finezyjne prace wykończeniowe. Nasze usługi obejmują tynkowanie, które wykonujemy z niezwykłą starannością, aby ściany były idealnie gładkie i gotowe na kolejne etapy prac. Zajmujemy się również zakładaniem stolarki budowlanej, co jest kluczowe dla zapewnienia trwałości i estetyki każdej konstrukcji.

W dziedzinie posadzkarstwa, tapetowania i oblicowywania ścian, naszym celem jest stworzenie wnętrz, które zachwycają swoją funkcjonalnością i wyglądem. Malowanie i szklenie to dla nas nie tylko prace wykończeniowe, ale sztuka nadająca charakter i atmosferę każdemu pomieszczeniu.

Chociaż nie dysponujemy pełnymi informacjami o naszej historii czy liczbie pracowników, to nasza przewaga konkurencyjna jest jasna – solidność i profesjonalizm. W każdym projekcie, który realizujemy, dążymy do perfekcji, bo wiemy, że to właśnie szczegóły tworzą całość. Nasze zaangażowanie w jakość i dbałość o detale to obietnica, którą składamy każdemu klientowi.

Jesteśmy firmą, która słucha i rozumie potrzeby naszych klientów. Współpracując z nami, możesz być pewien, że twoje oczekiwania zostaną nie tylko spełnione, ale i przekroczone. Zapraszam do kontaktu i współpracy – razem stwórzmy coś wyjątkowego.

Firma Remontowo-Budowlana, Artur Zięcina najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Firma Remontowo-Budowlana, Artur Zięcina

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Remontowo-Budowlana, Artur Zięcina

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Firma Remontowo-Budowlana, Artur Zięcina

Siedziba główna

Firma Remontowo-Budowlana, Artur Zięcina poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Firma Remontowo-Budowlana, Artur Zięcina
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rzeszów
  2. Bielsko-Biała
  3. Katowice
  4. Kraków
  5. Warszawa
  6. Gliwice
  7. Nowy Sącz
  8. Łódź
  9. Elbląg

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Firma Remontowo-Budowlana, Artur Zięcina - oferty archiwalne

  • Pomocniczy robotnik budowlany

    • Wojnarowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca przy wznoszeniu budynków stanu surowego.
      Praca w Nowym Sączu.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22 do 25 PLN
      • Opis wynagrodzenia: netto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Cieśla

    • Wojnarowa

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 6 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa od 22 do 25 zł netto