Czy to Twoja firma?

GREEN MANAGEMENT sp. z o.o. praca

Gdynia

W sercu polskiej aktywności morskiej, w malowniczej Dąbrówce, rozwinęła się nasza firma – Green Management. Jesteśmy dumni z naszej specjalizacji w dziedzinie usług ochrony środowiska, a nasza działalność rozciąga się również na dynamiczne centrum Gdyni. Nasz zespół, liczący ponad 50 wykwalifikowanych specjalistów, to fundament naszej firmy. Każdego dnia, nasi pracownicy łączą swoje siły, by dostarczać rozwiązania, które nie tylko spełniają, ale i przewyższają oczekiwania naszych klientów.

W Green Management, innowacyjność i otwartość na nowe wyzwania to nasze znaki rozpoznawcze. Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje, aby być na czele zmian i nowości w naszej branży. Nasze wartości – poświęcenie, odpowiedzialność i zaufanie – kształtują kulturę naszej firmy i są kluczowe dla naszego sukcesu. Wierzymy, że dzięki tym wartościom budujemy trwałe i pozytywne relacje zarówno z naszymi klientami, jak i wewnątrz naszego zespołu.

Nasza międzynarodowa obecność jest potwierdzona bazami rekrutacji załogi w Kaliningradzie i Gdyni oraz dodatkowymi przedstawicielstwami na Filipinach, w państwach bałtyckich, Jałcie i Odessie. To pozwala nam na globalne działanie i dostosowanie się do potrzeb klientów z różnych regionów świata.

W zakresie naszych usług znajduje się szerokie spektrum działań, począwszy od wdrażania budżetów operacyjnych, przez certyfikację zgodnie z wymogami prawnymi, międzynarodowymi i klasowymi, aż po zarządzanie załogą i usługi IT. Dbamy o to, by każdy aspekt naszej pracy był wykonany z najwyższą starannością i skupieniem na jakości.

Jesteśmy GREEN MANAGEMENT – firma, która z pasją podchodzi do ochrony środowiska, innowacji i doskonałości w każdym aspekcie naszej działalności. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów i partnerów.

GREEN MANAGEMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Spedytor Gdynia
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy GREEN MANAGEMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GREEN MANAGEMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GREEN MANAGEMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Praca GREEN MANAGEMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Office asistant

    GREEN MANAGEMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Praca w sekretariacie, obsługa komputera, obowiązki recepcji, skanowanie faktur, wysyłka paczek i dokumentów, przekazywanie dokumentów, zamówienia biurowe, organizowanie spotkań, kontakt z dostawcami i klientami. Możliwość rozszerzenia zakresu obowiązków i zwiększenia liczby godzin

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Praca w godzinach od 08:00 do 12:00.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdyni