Czy to Twoja firma?

OPTEAM SPÓŁKA AKCYJNA praca

Tajęcina

Od ponad trzech dekad jesteśmy obecni na polskim rynku IT, gdzie nasza pasja i zaangażowanie w tworzenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych zaowocowały pozycją lidera w dziedzinie systemów elektronicznych legitymacji studenckich. W OPTeam SA łączymy tradycję z nowoczesnością, co pozwala nam nieustannie rozwijać nasze produkty i usługi, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasza oferta to nie tylko specjalistyczne rozwiązania IT, ale również kompleksowe wdrożenia systemów ERP, które wspierają efektywne zarządzanie w przedsiębiorstwach i instytucjach. Jako producent i integrator systemów opartych na technologii kart elektronicznych, dostarczyliśmy ponad 3 miliony takich kart do polskich uczelni, co świadczy o naszej niekwestionowanej pozycji rynkowej.

Dbamy o to, aby nasze autorskie oprogramowanie było synonimem jakości i niezawodności. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu jest system jakości ISO, który jest dla nas nie tylko certyfikatem, ale przede wszystkim zobowiązaniem do ciągłego doskonalenia i podnoszenia standardów.

Edukacja jest dla nas kluczowym obszarem, dlatego z dumą prowadzimy szkolenia informatyczne, które umożliwiają naszym klientom pełne wykorzystanie potencjału wdrożonych systemów. Jesteśmy Microsoft Certified Partner for Learning Solutions oraz posiadamy akredytację Podkarpackiego Kuratora Oświaty, co pozwala nam oferować kursy i egzaminy na najwyższym poziomie.

Nasza stabilność finansowa i solidne fundamenty kapitałowe, potwierdzone przez notowania na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, dają nam pewność i pozwalają naszym partnerom biznesowym czuć się bezpiecznie, współpracując z doświadczonym i wiarygodnym podmiotem.

W OPTeam SA jesteśmy dumni z naszej historii, ale jednocześnie z niecierpliwością patrzymy w przyszłość, zawsze gotowi na nowe wyzwania i możliwości. Zapraszamy do świata technologii, gdzie jakość, innowacyjność i zaufanie tworzą fundamenty naszej działalności.

OPTEAM SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka) obsługa klienta / call center

Oferty pracy OPTEAM SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OPTEAM SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa OPTEAM SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

OPTEAM SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca OPTEAM SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Konsultant ds. wdrożeń możliwość zatrudnienia obywateli ukrainy

    OPTEAM SPÓŁKA AKCYJNA
    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      uczestnictwo w projektach wdrożeniowych, wdrażanie i utrzymanie rozwiązań w oparciu o platformę low-code, prowadzenie szkoleń dla użytkowników platformy

      Wymagania

      • Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B
      • Inne wymagania: znajomość języka zapytań EQL.Znajomość narzędzia UML Dla obywateli Ukrainy komunikatywna znajomość jezyka polskiego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tajęcinie