Czy to Twoja firma?

IGLOOCAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Dębica
Produkcja nadwozi do pojazdów silnikowych
IGLOOCAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka) księgowość / ekonomia praca fizyczna produkcja / przemysł magazyn

Oferty pracy IGLOOCAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca IGLOOCAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

IGLOOCAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca IGLOOCAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Operator maszyn CNC - Tokarz - Frezer

    IGLOOCAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Dębica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Igloocar Sp. z o.o. –wiodący producent nadwozi chłodniczych i specjalistycznych.Założona w Polsce w 1978 roku firma Igloocar wykorzystuje swoje know-how w zakresie produkcji nadwozi izolowanych i specjalistycznych. Igloocar to uznana marka, a swoim zasięgiem obejmuje Polskę i Europę, będąc częścią grupy Petit Forestier, lidera na rynku nadwozi izolowanych.Nasi klienci to m.in. firmy zajmujące się wynajmem pojazdów, firmy zabudowujące, firmy transportowe.W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko operatora maszyn CNC.

      Operator maszyn CNC - Tokarz - Frezer

      Obowiązki

      • Obsługa obrabiarki sterowanej numerycznie,
      • Uzbrajanie oraz ustawianie narzędzi na obrabiarce CNC
      • Uruchamianie produkcji
      • Nadzór nad prawidłową pracą maszyny
      • Wykonywanie elementów na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej
      • Kontrola jakości produkowanych elementów
      • Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyny oraz porządku w miejscu pracy
      • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa

      Wymagania

      • Wykształcenie techniczne średnie o specjalności operatora obrabiarek lub obróbki skrawaniem
      • Znajomość rysunku technicznego
      • Dokładność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę
      • Praca zmianowa

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie
      • Umowę o pracę
      • Ubezpieczenie grupowe dla pracowników
      • Szkolenia branżowe
      • Kursy języka angielskiego
      • Imprezy firmowe
      • Kartę MultiSport
      • Świadczenia z zakładowego funduszu socjalnego

  • Programista maszyny CNC (K/M)

    • Dębica
    • Igloocar Sp. z o.o. –wiodący producent nadwozi chłodniczych i specjalistycznych. Założona w Polsce w 1978 roku firma Igloocar wykorzystuje swoje know-how w zakresie produkcji nadwozi izolowanych i specjalistycznych. Igloocar to uznana marka, a swoim zasięgiem obejmuje Polskę i Europę, będąc częścią grupy Petit Forestier, lidera na rynku nadwozi izolowanych. Nasi klienci to m.in. firmy zajmujące się wynajmem pojazdów, firmy zabudowujące, firmy transportowe. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko programisty maszyn CNC.

      Programista maszyny CNC (K/M)

      Obowiązki

      • Przetwarzanie dokumentacji rysunkowej lub modelu 3D na program dla maszyny CNC
      • Monitorowanie, kontrola jakości i szukanie ulepszenia procesu w czasie obróbki

      Wymagania

      • Znajomość Solidworks
      • Podstawy programowania i swoboda poruszania się w środowisku informatycznym
      • (języki programowania CFAO, DAO, programowanie ISO )
      • Doświadczenie w obsłudze frezarek CNC i maszyn sterowanych numerycznie
      • Zdolności manualne, dokładność, precyzja
      • Umiejętność pracy zespołowej
      • Wiedza na temat technologii obróbki skrawaniem
      • Znajomość języka angielskiego mile widziana

      Oferujemy

  • Tokarz-frezer

    • Dębica
    • 3 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Drobne prace tokarskie i frezowanie detali i elementów na frezarce.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: KURS OPERATORA TOKARKI KONWENCJONALNEJ

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Dębicy