Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO PRODUKCJNO HANDLOWE LIBUD praca

Jawiszowice

Od samego początku naszej działalności w 2010 roku, Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjno Handlowe Libud Paweł Lisek z siedzibą w malowniczych Brzeszczach, nieustannie dąży do perfekcji w każdym aspekcie naszej pracy. Specjalizujemy się w szerokim zakresie usług, od prac wykończeniowych i remontowych, przez produkcję wyrobów budowlanych z betonu, aż po projektowanie skomplikowanych konstrukcji metalowych i ich obróbkę. Nasze przedsiębiorstwo to nie tylko firma, to zespół pasjonatów, którzy każdego dnia wkładają serce w to, co robią, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Nasza oferta obejmuje kompleksowe projekty budowlane oraz wykonawcze w takich branżach jak architektura, konstrukcje budowlane czy instalacje różnego typu, w tym wodno-kanalizacyjne, centralnego ogrzewania, gazowe, wentylacyjne i elektryczne. Zajmujemy się również budownictwem wodno-inżynieryjnym i melioracyjnym, co świadczy o naszym szerokim spektrum kompetencji. Jesteśmy dumni z tego, że nasza działalność jest aktywna i prężnie się rozwija. Nasz zespół to fundament naszego sukcesu, a ich umiejętności i zaangażowanie pozwalają nam na realizację nawet najbardziej wymagających projektów. Zawsze stawiamy na rozwój i doskonalenie naszych usług, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów. Wynajem i dzierżawa maszyn oraz urządzeń budowlanych to kolejny aspekt naszej działalności, który pozwala nam wspierać inne firmy w realizacji ich celów. Rozumiemy, jak ważne jest posiadanie niezawodnego sprzętu, dlatego oferujemy tylko sprawdzone i wysokiej jakości maszyny. W Przedsiębiorstwie Usługowo Produkcyjno Handlowe Libud Paweł Lisek jesteśmy przekonani, że zaufanie i satysfakcja klientów to klucz do sukcesu. Dlatego też każdego dnia pracujemy z pasją, aby dostarczać usługi, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali.

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO PRODUKCJNO HANDLOWE LIBUD najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO PRODUKCJNO HANDLOWE LIBUD

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO PRODUKCJNO HANDLOWE LIBUD

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO PRODUKCJNO HANDLOWE LIBUD

Siedziba główna

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO PRODUKCJNO HANDLOWE LIBUD poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO PRODUKCJNO HANDLOWE LIBUD
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Jastrzębie-Zdrój
  3. Limanowa
  4. Katowice
  5. Dąbrowa Górnicza
  6. Kraków
  7. Pszczyna
  8. Zator
  9. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO PRODUKCJNO HANDLOWE LIBUD - oferty archiwalne

  • Inżynier budowy

    • Brzeszcze
    • umowa o pracę
    • 4 500 zł / mies.
    • PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO PRODUKCYJNO HANDLOWE LIBUD

      Jesteśmy firmą działającą w branży przemysłowej ( górnictwo, chemia, motoryzacja ) oraz użyteczności publicznej dla Inwestora publicznego oraz prywatnego. Świadczymy usługi ogólnobudowlane, spawalnicze i montażowe. Siedziba firmy mieści się w Brzeszczach. Realizujemy inwestycje dla takich spółek jak Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. czy Polska Grupa Górnicza S.A.

      Obecnie realizujemy inwestycje w Radlinie, Katowicach, Jastrzębiu Zdroju czy Sosnowcu.

      Poszukujemy Inżyniera budowy lub technika budownictwa.

      Kontakt :

      telefon : 666074977

      e-mail : biuro@libud.com.pl

      Zakres obowiązków

      Zakres obowiązków :

      • przygotowanie i organizacja budowy
      • opracowanie harmonogramów
      • zarządzanie pracą podległych brygad
      • przygotowywanie dokumentów wewnętrznych firmy zw. z prowadzeniem danej budowy
      • przygotowywanie obmiarów
      • kontrola jakości prac
      • kontrola dokumentacji technicznej
      • kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych
      • zamawianie materiałów budowlanych
      • uczestnictwo w odbiorach budowy
      • współpraca z kierownikiem budowy

      Wymagania

      • inżynier budownictwa lądowego lub technik budownictwa
      • bardzo dobra organizacja pracy własnej
      • praca do 80 km od siedziby firmy
      • dobra znajomość pakietu MS Office
      • umiejętność przedmiarowania
      • umiejętność pracy w zespole
      • prawo jazdy kat. B
      • dyspozycyjność

      Oferujemy

      Firma oferuje:

      • umowę o pracę od 4500 brutto plus premie za terminowość i efekt finansowy
      • niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód, komputer, i inne)

Pracodawcy w Jawiszowicach