Czy to Twoja firma?

KUSZNER CARGO PORT sp. j. praca

Gdynia

Jesteśmy KUSZNER CARGO PORT - ekspertami w dziedzinie przeładunku towarów, z siedzibą w malowniczym Gdyni, sercu pomorskiego przemysłu morskiego. Nasza podróż rozpoczęła się w 2020 roku, kiedy to z pasją i zaangażowaniem wkroczyliśmy na rynek, aby dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarze logistyki i transportu.

Specjalizujemy się w przeładunku towarów w różnorodnych punktach przeładunkowych, co pozwala nam na elastyczne dostosowanie się do potrzeb naszych klientów. Nasza działalność opiera się na głębokim zrozumieniu branży i nieustannym dążeniu do doskonałości operacyjnej. Choć nie możemy teraz podzielić się z Tobą pełnym obrazem naszej misji i wartości, wierzymy, że każda interakcja z nami jest odzwierciedleniem naszego profesjonalizmu i zaangażowania w to, co robimy.

Za sterami firmy stoją założyciele - Przemysław Grzegorz Kuszner oraz Krystian Bartłomiej Kuszner, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem kierują naszym kursem, zapewniając stabilność i ciągły rozwój. Jako zespół, jesteśmy zjednoczeni wspólną wizją bycia liderem w branży, oferującym nie tylko usługi, ale także rozwiązania, które przekraczają oczekiwania naszych klientów.

Nasza historia, choć krótka, jest intensywna i pełna rozwoju. Z każdym dniem piszemy nowy rozdział, umacniając naszą pozycję na rynku i budując trwałe relacje z partnerami biznesowymi. Wszystko to dzieje się w atmosferze szacunku dla pracy każdego członka naszego zespołu i dbałości o każdy szczegół naszej operacji.

Zapraszamy do współpracy i odkrycia, jak nasze usługi mogą wspierać Twój biznes. Razem możemy osiągnąć więcej!

Oferty pracy KUSZNER CARGO PORT SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KUSZNER CARGO PORT SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KUSZNER CARGO PORT SPÓŁKA JAWNA

Siedziba główna

Praca KUSZNER CARGO PORT SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Asystent dysponenta ds. przeładunków

    KUSZNER CARGO PORT SPÓŁKA JAWNA
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa przepływu ładunków przez plac/magazyn.
      Sporządzanie dokumentacji towarzyszącej obrotowi towarowemu.
      Współpraca z kontrahentami (spedytorzy, kierowcy, przewoźnicy).
      Praca od poniedziałku do piątku w godz 8-16.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: wykształcenie min. średnie. Doświadczenie nie jest wymagane. Umiejętność obsługi urządzeń biurowych, umiejętność pracy w grupie, znajomość oprogramowania Microsoft Office, prawo jazdy kat. B mile widziane. Mile widziana znajomość języka angielskiego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 970 do 4 650 PLN
      • Opis wynagrodzenia: . Pracodawca oferuje: ubezpieczenie na życie i od następstw nieszczęśliwych wypadków
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdyni