Czy to Twoja firma?

EKO-MAZ SP. ZO.O. praca

Płock
wywóz nieczystości
EKO-MAZ SP. ZO.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy EKO-MAZ SP. ZO.O.

Praca alert - powiadomienia

Praca EKO-MAZ SP. ZO.O.

  • Kierowca

    EKO-MAZ SP. ZO.O.
    • Płock
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

EKO-MAZ SP. ZO.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca EKO-MAZ SP. ZO.O. - oferty archiwalne

  • Kierowca

    • Płock
    • Zakres obowiązków

      Kierowanie pojazdem ciężarowym.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E, punktualność, zaangażowanie w pracy, sumienność
      • Inne wymagania: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1 - początkujący

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca-ładowacz

    • Płock

      prowadzenie pojazdu ciężarowego - śmieciarki, dobra komunikacja z współpracownikami

      Wymagania

      • Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
      • Uprawnienia: bardzo dobre prowadzenie samochodu, bardzo dobra organizacja pracy , badania psychotechniczne
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : prawo jazdy kategoria C

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN

Pracodawcy w Płocku