ARTECH RYBNIK Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

ARTECH RYBNIK sp. z o.o. praca

Rybnik

Jesteśmy Artech Rybnik, innowacyjną firmą, która od 2005 roku nieustannie rozwija się w branży usług górniczych. Nasza historia zaczęła się ponad 15 lat temu, kiedy to z pasji do technologii i doskonałości postanowiliśmy stworzyć przedsiębiorstwo, które będzie synonimem jakości i niezawodności. Od tego czasu, dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu, udało nam się zbudować silną pozycję na rynku, stając się jednym z liczących się graczy w produkcji konstrukcji metalowych i ich części.

Nasza oferta to przede wszystkim remonty przekładni zarówno krajowej, jak i zagranicznej produkcji, które są niezbędne w przenośnikach zgrzebłowych i taśmowych. Specjalizujemy się również w produkcji kompletnych układów hydraulicznych oraz projektowaniu i wykonawstwie urządzeń dedykowanych dla potrzeb górnictwa. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu i wykwalifikowanej kadrze, jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie, co potwierdza nasz certyfikat jakości PN-ISO 9001:2000.

W ARTECH RYBNIK stawiamy na ciągłe doskonalenie. Nasze biuro konstrukcyjne nieustannie pracuje nad nowatorskimi przedsięwzięciami technicznymi, które pozwalają nam wyprzedzać konkurencję i dostarczać rozwiązania skrojone na miarę potrzeb naszych Klientów. Jesteśmy dumni z naszej wyspecjalizowanej kadry i wykwalifikowanego zespołu kontroli jakości, który wykorzystuje specjalistyczny sprzęt pomiarowy, by zagwarantować najlepsze wyniki.

Nasze usługi nie kończą się na dostawie produktu. Oferujemy kompleksową obsługę serwisową wyrobów w okresie gwarancyjnym oraz dostawę części zamiennych po jego zakończeniu. Ponadto, wykonujemy badania nieniszczące odlewów, przekładni zębatych, a także badania twardości i zawartości wody w oleju.

W ARTECH RYBNIK zawsze stawiamy na pierwszym miejscu zadowolenie naszych Klientów. Nasze działania są kierowane wysokimi oczekiwaniami rynku, które spełniamy poprzez jakość, fachowość i terminowość naszych usług. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu zaangażowaniu i ciągłemu dążeniu do doskonałości, możemy sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom techniczno-produkcyjnym. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych Partnerów.

ARTECH RYBNIK Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Tokarz Rybnik
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy ARTECH RYBNIK Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ARTECH RYBNIK Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Ślusarz - praca od zaraz [km]

    SGP GROUP Wizytówka
    • 33-36 zł / godz.
    • Chorzów
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    Polecana
    Dodana
  • Ślusarz

    REM Serwis Czechowice-Dziedzice
    • 5 000-5 200 zł / mies.
    • Czechowice-Dziedzice
    • umowa o pracę
    Polecana
    Dodana
  • Pracownik produkcji

    BUCHCIK SP.Z.O.O.
    • 4 400 zł / mies.
    • Bieruń
    • bez doświadczenia
    Polecana
    Dodana

Mapa ARTECH RYBNIK Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rybnik
  2. Katowice
  3. Kraków
  4. Bielsko-Biała
  5. Częstochowa
  6. Warszawa
  7. Orzesze
  8. Wrocław
  9. Jastrzębie-Zdrój

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca ARTECH RYBNIK Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Tokarz CNC

    • Rybnik
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Obsługa tokarki CNC;
      • Wykonywanie prac w procesie obróbki skrawaniem;
      • Dobór odpowiednich narzędzi i parametrów w procesie obróbczym;
      • Kontrola jakości w procesie wytwarzanego produktu;
      • Wykonywanie pomiarów przy użyciu narzędzi pomiarowych;

      Wymagania

      • Mile widziane doświadczenie przy obsłudze tokarki cnc;
      • Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane średnie techniczne;
      • Dobra znajomość rysunku technicznego;
      • Znajomość narzędzi do obróbki CNC;
      • Znajomość sterowania SINUMERIK (Sinumerik 828 , Sinumerik 840);
      • Umiejętność obsługi urządzeń kontrolno-pomiarowych suwmiarka, mikrometr, głębokościomierz;
      • Mile widziana obsługa suwnicy;
      • Komunikatywność;

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Pracodawcy w Rybniku