Czy to Twoja firma?

BANK SPÓŁDZIELCZY SIEDLEC praca

Siedlec

Jesteśmy Bankiem Spółdzielczym w Siedlcu, instytucją z bogatą, sięgającą 127 lat tradycją, która rozpoczęła swoją działalność w 1895 roku. Nasze korzenie tkwią głęboko w historii, a nasza działalność rozciąga się na pogranicze województw wielkopolskiego i lubuskiego, obejmując swoim zasięgiem powiaty zielonogórski i świebodziński.

Przez ponad wiek naszej obecności na rynku, wypracowaliśmy sobie pozycję zaufanego partnera dla naszych klientów, oferując im kompleksową obsługę finansową. Nasza oferta to nie tylko tradycyjne usługi bankowe dostępne w naszej sieci placówek, ale również nowoczesne rozwiązania takie jak Internet Banking i SMS Banking, które umożliwiają łatwy i szybki dostęp do finansów w każdym miejscu i o każdej porze.

Wierzymy, że nasza długoletnia działalność to nie tylko lata na rynku, ale przede wszystkim głęboka znajomość potrzeb naszych lokalnych klientów. To oni są dla nas najważniejsi i to dzięki nim możemy nieustannie rozwijać nasze usługi, aby jeszcze lepiej odpowiadać na ich oczekiwania. Jesteśmy dumni, że możemy przyczyniać się do rozwoju środowiska, w którym działamy, wspierając lokalną społeczność.

W naszej codziennej pracy kierujemy się wartościami, które pozwalają nam budować trwałe i pełne zaufania relacje z klientami. Dążymy do tego, aby każde spotkanie z nami było dla nich pozytywnym doświadczeniem, a nasze usługi były synonimem niezawodności i bezpieczeństwa.

Zapraszamy do dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów i odkrycia, co sprawia, że Bank Spółdzielczy w Siedlcu to więcej niż bank – to partner w realizacji Państwa finansowych celów.

BANK SPÓŁDZIELCZY SIEDLEC najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy BANK SPÓŁDZIELCZY SIEDLEC

Praca alert - powiadomienia

Praca BANK SPÓŁDZIELCZY SIEDLEC

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BANK SPÓŁDZIELCZY SIEDLEC

Bank Spółdzielczy w Siedlcu

Oddział w Babimoście

Filia w Wolsztynie

Filia w Zbąszyniu

Filia w Sulechowie

Filia w Świebodzinie

Filia w Kargowej

Filia w Zbąszynku

Praca BANK SPÓŁDZIELCZY SIEDLEC - oferty archiwalne

  • Stanowisko obsługi klienta

    BANK SPÓŁDZIELCZY SIEDLEC
    • Świebodzin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klientów w zakresie czynności: kasowych, depozytowych, kredytowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • 3 000 zł / mies.

      Obsługa klientów w zakresie czynności: kredytowych, depozytowych, kasowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

Pracodawcy w Siedlcu