Czy to Twoja firma?

BANK SPÓŁDZIELCZY w Siedlcu praca

Siedlec

W sercu dwóch województw, wielkopolskiego i lubuskiego, gdzie tradycja splata się z nowoczesnością, znajduje się nasz BANK SPÓŁDZIELCZY w Siedlcu. Nasza historia to opowieść o zaangażowaniu i rozwoju lokalnej społeczności, którą wspieramy od lat. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią życia ekonomicznego naszych klientów, dostarczając im rozwiązania finansowe, które pomagają realizować osobiste i biznesowe marzenia.

Jako doradca kredytowy, znamy wartość zaufania i odpowiedzialności, które są fundamentem każdej silnej relacji. Nasze usługi finansowe i kredytowe są projektowane z myślą o potrzebach i oczekiwaniach tych, którzy nas obdarzyli swoim zaufaniem. Rozbudowana sieć naszych placówek to wynik zrozumienia lokalnych potrzeb i chęci bycia blisko naszych klientów, zawsze gotowych zaoferować pomocną dłoń i fachową radę.

W Banku Spółdzielczym w Siedlcu łączymy pewność i stabilność długiej tradycji z dynamicznym podejściem do finansów. Choć nie możemy podzielić się wszystkimi szczegółami naszej działalności, możemy zapewnić, że każdego dnia pracujemy na rzecz dobra naszych klientów, dbając o ich finanse z taką samą troską, jak o własne.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w centrali przy ulicy Zbąszyńskiej 25 w Siedlcu lub w jednej z naszych placówek. Poznajmy się i razem zbudujmy przyszłość, która będzie solidnym fundamentem dla kolejnych pokoleń. Nasza historia to nie tylko przeszłość, to także przyszłość, którą tworzymy każdego dnia, wspólnie z Wami.

BANK SPÓŁDZIELCZY w Siedlcu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy BANK SPÓŁDZIELCZY w Siedlcu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BANK SPÓŁDZIELCZY w Siedlcu

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BANK SPÓŁDZIELCZY w Siedlcu

Siedziba główna

BANK SPÓŁDZIELCZY w Siedlcu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
BANK SPÓŁDZIELCZY w Siedlcu
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca BANK SPÓŁDZIELCZY w Siedlcu - oferty archiwalne

  • Pracownik obsługi klienta

    • Siedlec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klientów

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Siedlcu