PALMER Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

PALMER sp. z o.o. praca

Kraków

Nasza firma zajmuje się doborem, sprzedażą, montażem systemów klimatyzacji, wentylacji oraz pomp ciepła.

PALMER Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż sprzedaż / zakupy

Oferty pracy PALMER Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PALMER Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Monter Urządzeń Elektronicznych

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • 10 800-11 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Monter podzespołów

    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    • 11 400-11 600 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana
  • MONTER DO PRZYUCZENIA

    NAFTO Sp. z o.o.
    • Kraków
    Dodana

Mapa PALMER Sp. z o.o.

Siedziba główna

PALMER Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PALMER Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Monter / Serwisant instalacji klimatyzacji

    • Małopolskie
    • pełny etat
    • Monter/serwisant:

      Poszukujemy osób z doświadczeniem oraz pomocników do przeszkolenia.

      Umowa o pracę, Samozatrudnienie

      Miejsce pracy: Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

      Zakres obowiązków

      • montaż instalacji klimatyzacyjnych typu split, multi split, VRV
      • opieka nad systemami objętymi stałą konserwacją,
      • usuwanie awarii,
      • diagnostyka,
      • naprawy

      Wymagania

      • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub pokrewne,
      • dobra organizacja pracy,
      • sumienność przy realizacji powierzonych prac,
      • dyspozycyjność,
      • prawo jazdy kat. B

      Mile widziane:

      • uprawnienia : SEP do 1 kV "E" oraz "certyfikat f-gaz"

      Oferujemy

      • umowę o prace, wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania, efektywności i umiejętności;

      • wszystkie niezbędne narzędzia,

      • samochód służbowy,

      • szkolenia,

      • wynagrodzenie od 5000 zł brutto
  • Specjalista ds. ofertowania / kosztorysowania Klimatyzacja Wentylacja

    • Kraków
    • Zakres obowiązków

      • Kompleksowe i terminowe przygotowywanie/ kalkulowanie ofert na usługi, ofert przetargowych oraz wszystkich dokumentów niezbędnych do wzięcia udziału w przedmiotowych postępowaniach
      • Komunikacja z dostawcami i kontrahentami w zakresie doprecyzowywania warunków oferty
      • Współpraca z działem technicznym w zakresie poszukiwania optymalnych rozwiązań
      • Archiwizacja dokumentacji przetargowej i złożonych ofert

      Wymagania

      • Wykształcenie min. średnie (preferowane kierunki techniczne)
      • Doświadczenie w sporządzaniu wycen, ofert przetargowych
      • Zaangażowanie, odpowiedzialność, chęć do podnoszenia kwalifikacji, systematyczność, skrupulatność i dobra organizacja pracy
      • Mile widziana znajomość języka angielskiego
      • Dobra znajomość pakietu MS Office

      Oferujemy

      • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
      • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego
      • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Monter klimatyzacji i pomp ciepła

    • Kraków

      Miejsce pracy: Kraków

      • montaż instalacji klimatyzacyjnych typu split, multi split, VRV oraz pomp ciepła

      Wymagania

      • uprawnienia : "certyfikat f-gaz" oraz SEP do 1 kV "E"

      Oferujemy

      • auto służbowe,
      • elastyczny czas wykonywania pracy,
      • szkolenia.

Pracodawcy w Krakowie