Czy to Twoja firma?

TRZY ZIARNA sp. z o.o. praca

Chełmek

Jesteśmy Trzy Ziarna, Twoim zaufanym producentem zdrowej żywności i suplementów diety. Nasza pasja to dostarczanie produktów, które wspierają zdrowy styl życia i są w pełni naturalne. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór bakalii, słodzików, cukrów, suplementów diety, ekstraktów roślinnych, produktów Superfood oraz olejów roślinnych tłoczonych na zimno.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty są najwyższej jakości, co potwierdzają posiadane przez nas certyfikaty. Wierzymy, że zdrowie zaczyna się od tego, co jemy, dlatego nie znajdziesz u nas sztucznych konserwantów ani uszlachetniających dodatków. Nasza własna linia produkcyjna i magazyn wyrobów gotowych to gwarancja, że każdy produkt, który do Ciebie trafia, został stworzony z dbałością o każdy szczegół.

Nasze oleje zimnotłoczone to nie tylko doskonały dodatek do Twoich potraw, ale także składnik kosmetyków, który odżywi Twoją skórę. Jesteśmy przekonani, że natura oferuje najlepsze rozwiązania, dlatego nasze produkty są wolne od SO2 i innych niepożądanych substancji.

W TRZY ZIARNA wierzymy, że zdrowe jedzenie to podstawa dobrego samopoczucia. Dlatego każdego dnia pracujemy nad tym, aby dostarczać Ci produkty, które nie tylko są zdrowe, ale i smaczne. Zapraszamy do wspólnego odkrywania bogactwa natury i czerpania z niej tego, co najlepsze. Razem z nami zadbaj o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

TRZY ZIARNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn internet / e-commerce / nowe media

Oferty pracy TRZY ZIARNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TRZY ZIARNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Specjalista ds. Sprzedaży

    LINEMEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Nowy Sącz
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Młodszy specjalista ds. e-commerce

    Martes Sport Sp. z o. o.
    • Bielsko-Biała
    Popularna
    Dodana

Mapa TRZY ZIARNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

TRZY ZIARNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
TRZY ZIARNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Katowice
  3. Łódź
  4. Oświęcim
  5. Zakopane
  6. Jaworzno
  7. Pruszków
  8. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca TRZY ZIARNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik administracyjno-biurowy

    • Chełmek
    • Zakres obowiązków

      wystawianie faktur, obsługa sklepu internetowego, wystawianie paragonu, obsługa klienta

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: PAKIET MS OFFICE, OBSŁUGA KOMPUTERA

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 3 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w godzinach 7-15, pon-pt; umowa zlecenie 1 m-ąc
  • Pracownik produkcji

    • Chełmek

      mielenie produktów spożywczych, konfekcjonowanie żywności, olejów kosmetycznych i spożywczych

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: badania sanepidowskie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: jedna zmiana: 6-14, pon-pt

    • Chełmek

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA, PAKIET MS OFFICE

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 010 - 3 200 PLN

Pracodawcy w Chełmku