KRIG S.C.

Czy to Twoja firma?

KRIG S.C. praca

Pyskowice

Jesteśmy KRIG, Twoim zaufanym partnerem w świecie maszyn ciężkich i pojazdów specjalistycznych. Nasza siedziba znajduje się w malowniczych Pyskowicach, ale nasze usługi rozciągają się na cały kraj. Z dumą możemy powiedzieć, że nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na dostarczanie najwyższej jakości części i materiałów eksploatacyjnych dla pojazdów renomowanych marek takich jak Caterpillar, Volvo, Perkins, a także Cummins, Liebherr, Hyundai i wiele innych.

Nasza oferta to nie tylko szeroki asortyment podstawowych części, ale również możliwość realizacji zamówień specjalnych w ekspresowym trybie 2-3 dni robocze. Rozumiemy, jak ważny jest czas w branży, w której każda chwila przestoju może oznaczać straty, dlatego stawiamy na szybkość i efektywność.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty to wyłącznie oryginały lub OEM, a także zamienniki tylko od sprawdzonych producentów. Jakość jest dla nas priorytetem, dlatego każdy element, który do Ciebie trafia, jest gwarancją niezawodności i długiej żywotności.

W KRIG wierzymy, że profesjonalizm to nie tylko produkty, ale również usługi. Dlatego oferujemy pełny mobilny serwis, który dotrze do Ciebie w każde miejsce w Polsce. Nasz zespół to specjaliści, którzy nie tylko szybko i fachowo rozwiążą problem, ale również udzielą rzetelnego doradztwa technicznego.

Rozumiemy wyzwania, przed którymi stają nasi klienci, dlatego nasze podejście jest zawsze indywidualne i skoncentrowane na znalezieniu najlepszego rozwiązania. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz standardowej części, czy pilnego zamówienia specjalnego, możesz liczyć na naszą wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie.

W KRIG tworzymy więcej niż tylko transakcje - budujemy długotrwałe relacje oparte na zaufaniu i wzajemnym szacunku. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy więcej!

KRIG S.C. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy KRIG S.C.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KRIG S.C.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • SPECALISTA DS. SPRZEDAŻY SUROWCÓW

    ROSINSKI PACKAGING Spółka z o.o.
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Przedstawiciel Handlowy

    HS Multiservices
    • rekrutacja zdalna
    Dodana
  • HANDLOWIEC

    Hydrokrak Sp. z o.o.
    • praca od zaraz
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa KRIG S.C.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
KRIG S.C.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Knurów
  3. Warszawa
  4. Gliwice
  5. Katowice
  6. Tarnówskie Góry

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca KRIG S.C. - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel handlowy

    KRIG S.C.
    • Pyskowice
    • pełny etat
    • 4 000-6 000 zł / mies.
    • Firma Krig zajmuje się kompleksową obsługą maszyn Caterpillar, Volvo, silników Perkins w zakresie sprzedaży części oryginalnych, OEM, zamienników oraz pełnym mobilnym serwisem na terenie całego kraju.

      Stawiamy na:

      · szybką, fachową i rzetelną obsługę

      · doradztwo techniczne

      · posiadamy szeroki asortyment podstawowych części

      Zakres obowiązków

      • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

      • Aktywne poszukiwanie klientów i możliwości sprzedaży części w segmencie maszyn budowlanych

      • Fachowe doradztwo techniczne, typowanie i dobór części

      • Nadzór nad realizacją zamówień

      • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

      Wymagania

      • Minimum rok doświadczenia w sprzedaży części

      • Wykształcenie min. średnie / średnie techniczne

      • Podstawowa znajomość rysunku technicznego.

      • Zmysł techniczny, otwartość na rozwój w branży technicznej

      • Komunikatywność i umiejętność budowania trwałych relacji z klientami

      • Dobra organizacja pracy i samodzielność

      • Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

      • Przyjazną atmosferę pracy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy

      • Narzędzia niezbędne w pracy przedstawiciela handlowego

Pracodawcy w Pyskowicach