Tarnowski Osrodek Informacyjny Aleksander Rajski

Tarnowski Osrodek Informacyjny Aleksander Rajski najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Informatyk Tarnów
w kategoriach zawodowych:
it (informatyka)

Oferty pracy Tarnowski Osrodek Informacyjny Aleksander Rajski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Tarnowski Osrodek Informacyjny Aleksander Rajski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Programista PLC

    STERNEL Sp. z o.o.
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Informatyk

    Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
    • Kraków
    Polecana
    Dodana
  • Programista - operator frezarki CNC (Okuma) - Szwecja

    Baltix.se sp. z o.o.
    • Szwecja
    Polecana
    Dodana

Mapa Tarnowski Osrodek Informacyjny Aleksander Rajski

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - Tarnowski Osrodek Informacyjny Aleksander Rajski

Pełna nazwa
TARNOWSKI OŚRODEK INFORMACYJNY ALEKSANDER RAJSKI
Adres rejestrowy
ul. Nowy Świat 3 33-100 Tarnów
NIP
8731103948
REGON
850481286
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
27.05.1997
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 33.13.Z Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych
  • 33.14.Z Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych
  • 33.20.Z Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia

Budownictwo

  • 42.22.Z Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych
  • 43.21.Z Wykonywanie instalacji elektrycznych

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 47.41.Z Sprzedaż detaliczna komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.42.Z Sprzedaż detaliczna sprzętu telekomunikacyjnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Informacja i komunikacja

  • 58.29.Z Działalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowania
  • 61.10.Z Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej
  • 61.20.Z Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej
  • 63.11.Z Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność
  • 63.12.Z Działalność portali internetowych

Uprawnienia

  • 2005-04-12, Rejestr przedsiębiorców telekomunikacyjnych, Urząd Komunikacji Elektronicznej Warszawa
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie Tarnowski Osrodek Informacyjny Aleksander Rajski

4.5

Na podstawie 5 ocen z Google.

Audiofon Tarnów

"Polecam. Szybko sprawnie naprawiona usterka"

miesiąc temu

Mehmet Kuruca

"Szybki internet. Miła obsługa. Polecam!"

rok temu

Krzysztof Gmyr

"Polecam wszystkim firmom."

8 lat temu

K. Szmigielski

2 lata temu

19TDI1Z

19TDI1Z

3 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Tarnów
  2. Warszawa
  3. Rzeszów
  4. Bielsko-Biała
  5. Dąbrowa Tarnówska
  6. Gdynia
  7. Konin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Tarnowski Osrodek Informacyjny Aleksander Rajski - oferty archiwalne

  • Informatyk/Administrator Sieci

    • Tarnów
    • pełny etat
    • 5 000-6 500 zł / mies.
    • Tarnowski Ośrodek Informacyjny działa od 1997 roku na terenie Tarnowa świadcząc usługi dostępu do Internetu i telefonii stacjonarnej. Usługobiorcami są w większości instytucje i podmioty gospodarcze.

      Zakres obowiązków

        • monitorowanie prawidłowego działania sieci
        • sprawne usuwanie awarii
        • konfiguracja urządzeń sieciowych

        Wymagania

        • Bardzo dobra znajomość systemu Linux
        • komunikatywność,
        • umiejętność pracy w grupie,
        • doświadczenie na podobnym stanowisku.

        Oferujemy

        • Możliwość przyuczenia celem poznania topologii sieci

    Pracodawcy w Tarnowie