ARINET sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

ARINET sp. z o.o. praca

Gliwice

ARINET Grzegorz Kowalczyk

Biuro projektowe ARINET jest firmą, która specjalizuje się w realizacji projektów sieci elektroenergetycznych w pełnym zakresie napięć (nN, SN, WN, NN). Posiada rónież pracownię teletechniczną, geodezyjną, konstrukcyjną.

ARINET sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy ARINET sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ARINET sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ARINET sp. z o.o.

Siedziba główna

ARINET sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ARINET sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. planowania

    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • udział w planowaniu, przygotowywaniu i realizacji projektów
      • opracowywanie harmonogramów
      • tworzenie raportów z realizacji kontraktów
      • sporządzanie wyciągów z umów
      • przygotowywanie wstępnych wersji pism kontraktowych
      • twrzenie zestawień i analiz finansowych
      • udział w naradach wewnętrznych
      • tworzenie notatek i raportów
      • udział w opracowywaniu ofert

      Wymagania

      • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
      • wykształcenie wyższe techniczne, ekonomiczne, prawnicze lub z zakresu zarządzania
      • bardzo dobra znajomość programów - MS Office, MS Project
      • zdolności analityczne
      • umiejętność pracy w zespole
      • wysokie poczucie odpowiedzialności
      • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
      • prawo jazdy kat. B
      • dyspozycyjność

      Dodatkowe atuty:

      • znajomość procesu inwestycyjnego w zakresie infrastruktury technicznej,

      • wysoka kultura osobista,

      • umiejętność działania w sytuacji stresowej,

      • znajomość AutoCAD.

      Oferujemy

      • umowę o pracę
      • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
      • udział w realizacji projektów międzynarodowych
      • pracę z młodym, dynamicznym zespołem
      • pracę w stabilnej firmie stale zwiększającej swoje udziały w rynku
      • szkolenia podnoszące kompetencje i wiedzę
      • karta Multisport
      • ubezpieczenie grupowe
      • kursy językowe
  • Asystent projektanta branży elektroenergetycznej

    • Gliwice
    • Poszukujemy Asystenta projektanta branży elektroenergetycznej

      Rekrutacja odbywa się metodą tradycyjną lub na życzenie kandydata - rozmową online.

      Miejsce pracy: Gliwice

      Zakres obowiązków

      • współudział przy opracowywaniu dokumentacji projektowych
      • współudział przy pełnieniu nadzorów autorskich
      • uczestnictwo w wizjach lokalnych.

      Wymagania

      • wykształcenie – preferowane wyższe (kierunek: elektrotechnika, energetyka lub pokrewne), minimum średnie techniczne;
      • minimum dwuletnie doświadczenie w projektowaniu i sporządzaniu dokumentacji projektowych w zakresie sieci i instalacji elektrycznych;
      • znajomość programów – MS Office, AutoCad lub ZWCAD;
      • prawo jazdy kat. B.

      Dodatkowym atutem będą:

      • znajomość przepisów i procesów związanych z procedowaniem postępowań formalno-prawnych;
      • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

      Niezbędne:

      • obowiązkowość;
      • umiejętność pracy w zespole;
      • terminowość wykonywania powierzonych zadań;
      • dyspozycyjność.

      Oferujemy

      • pracę w stabilnej firmie stale zwiększającej swoje udziały w rynku;
      • możliwość rozwoju oraz podnoszenia swoich kwalifikacji;
      • uczestniczenie w szkoleniach podnoszących kompetencje i wiedzę;
      • atrakcyjne wynagrodzenie;
      • niezbędne narzędzia pracy.

Pracodawcy w Gliwicach