JUVO

Czy to Twoja firma?

JUVO praca

Bielsko-Biała

JUVO specjalizuje się w profesjonalnym doradztwie prawnym i podatkowym na rzecz przedsiębiorców, a nasz zespół tworzą eksperci z różnych dziedzin prawa z wieloletnim doświadczeniem.

Razem dostarczamy Klientom kompleksowe rozwiązania i wspieramy ich w realizacji założeń biznesowych.

JUVO najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Prawnik Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa

Oferty pracy JUVO

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JUVO

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa JUVO

Siedziba główna

Praca JUVO - oferty archiwalne

  • Prawnik / Radca Prawny / Adwokat

    JUVO
    • Bielsko-Biała
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • JUVO Kancelaria Radców Prawnych Heinrich, Kaczanowski Sp. p. - kancelaria specjalizująca się w obsłudze prawnej firm w zakresie ochrony danych osobowych i zarządzania zgodnością poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

      Prawnik /Adwokat / Radca Prawny

      Miejsce pracy: Bielsko-Biała / Skoczów / praca zdalna

      Zakres obowiązków

      • udział w procesie zapewnienia zgodności Klientów z wymogami przepisów o ochronie danych osobowych, w szczególności poprzez:
        • udział w projektach audytowo-wdrożeniowych z zakresu ochrony danych osobowych,
        • opracowywanie i konsultowanie dokumentacji z obszaru ochrony danych osobowych, umów powierzenia przetwarzania danych osobowych,
        • monitorowanie zmian w regulacjach prawnych dotyczących ochrony danych osobowych
      • opiniowanie inicjatyw biznesowych i regulacji wewnętrznych w zakresie ryzyka braku zgodności,
      • opracowywanie dokumentacji obszaru compliance u Klientów oraz monitorowanie wewnętrznych procedur i nadzór nad ich przestrzeganiem,
      • przygotowywanie prezentacji oraz artykułów i publikacji merytorycznych w wybranych obszarach specjalizacji.

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe prawnicze (uwzględniane będą również osoby będące studentami 5 roku), mile widziana: odbyta aplikacja radcowska lub adwokacka będzie dodatkowym atutem (nie jest to warunek niezbędny)
      • uprawnienia zawodowe Radcy Prawnego - zdany egzamin zawodowy radcowski lub adwokacki
      • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
      • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
      • otwartość na kontakt z zagranicznym Klientem korporacyjnym,
      • samodzielność, zaangażowanie i dokładność,
      • umiejętność zarządzania swoim czasem pracy oraz wyznaczania priorytetów.
      • mile widziane:
        • doświadczenie w pracy w dziale prawnym/ compliance lub kancelarii prawnej, w zakresie obsługi przedsiębiorców,
        • znajomość prawa ochrony danych osobowych i zagadnień compliance.

      Oferujemy

      • uczciwe wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i zaangażowania w pracę,
      • elastyczność w zakresie form współpracy (umowa cywilnoprawna, działalność gospodarcza),
      • elastyczne godziny pracy, uwzględniające obowiązki wynikające ze studiowania bądź udziału w zajęciach na aplikacji,
      • możliwość łączenia pracy z biura z pracą z domu,
      • pracę dla lokalnych i międzynarodowych marek,
      • możliwość długotrwałej współpracy, rozwoju i awansu zawodowego,
      • realizację merytorycznych zleceń i możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w wybranych wspólnie specjalizacjach i branżach.

Pracodawcy w Bielsku-Białej