Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ S.A. w Poznaniu opinie i informacje

Poznań
Piekary 19 w Poznaniu. Od 1945 roku niezmiennie służymy mieszkańcom i gościom miasta, zapewniając odpowiedzialne i bezpieczne usługi przewozowe. Nasza historia, która rozpoczęła się jako „Państwowa Komunikacja Samochodowa”, obejmuje odbudowę Dworca Autobusowego w Poznaniu w 1946 roku, przekształcenie w przedsiębiorstwo państwowe w 1990 roku, a następnie w spółkę akcyjną w 2009 roku.

Z dumą patrzymy na rozwój naszej firmy, który został uwieńczony przejęciem zarządu Dworca Autobusowego przez ZKZL Sp. z o.o. w 2019 roku oraz zmianą właściciela na Związek Powiatowo-Gminny „Wielkopolski Transport Regionalny” w 2021 roku. Jesteśmy znani z rozwiniętej sieci linii autobusowych, wysokiego standardu świadczonych usług oraz profesjonalizmu naszych kierowców.

Nasza misja to bycie odpowiedzialnym, zaufanym i bezpiecznym dostawcą usług przewozowych, co osiągamy dzięki ugruntowanej pozycji na rynku i stałemu dążeniu do doskonałości. Oferujemy publiczny transport zbiorowy oraz wynajem autobusów na przewozy przedszkolne, szkolne, pracownicze, okolicznościowe, biznesowe, pielgrzymki oraz wycieczki krajoznawcze.

Opinie pracowników o firmie PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ S.A. w P... (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ S.A. w Poznaniu? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ S.A. w P... (3)

2.8

Na podstawie 61 ocen z Google.

Zuzia B

Zuzia B

Spełnia swoją funkcję jak należy, wszystko jest w porządku. Jedynym problemem jest to, że wejście od strony Avenidy jest słabo oznaczone. Gdyby nie to, że szłam w nocy, gdzie jest utorowana droga do dworca, i wszystkie pozostałe drogi są zamkniętę, to przeoczyła bym ten dworzec. Wejście jest w zasadzie mniejsze od wielu sklepów, znaków prowadzących do wejścia też nie widziałam zbyt wiele. Po prostu dworzec w ogóle nie rzuca się w oczy. Pomijąjąc tą sprawę, wszystko jest w porządku

Dodano: 2 tygodnie temu

Kowziowek

Kowziowek

Polecam pks ponieważ mimo że spuźniają się to zawsze starają się być na czas , korzystam z pks i tylko raz miałam sytuację gdzie pan kierowca pks niezatrzymał się na przystanku na którym czekałam , kierowcy są mili . Jedyne czego mi brakuję to autobusy o 7 rano z mojej miejscowość. Jeżdżę pks do szkoły i tylko 2 razy się spuźniłam a korzystam z pks ponad 3 miesiące . ☆☆☆☆☆

Dodano: 4 miesiące temu

Halina Janczar

Halina Janczar

Jadę autobusem z Sierakowa do Poznania. Kupiłam bilet na autobus A jadę w saunie. Na zewnątrz 9 stopni w autobusie 35. Szok. Nie ma czym oddychać.

Dodano: 3 miesiące temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 16.04.2024

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ S.A. w Poznaniu w opinii klientów i współpracowników

Klienci PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ S.A. w Poznaniu doceniają jej rolę w zapewnianiu komunikacji miejskiej, podkreślając, że firma spełnia swoją funkcję odpowiednio oraz że wszelkie usługi są świadczone w należyty sposób. Jednocześnie wskazują na punktualność jako atut, mimo sporadycznych opóźnień. Użytkownicy usług tej firmy chwalą również uprzejmość kierowców, co może wskazywać dla potencjalnych kandydatów do pracy na przyjazną atmosferę i kulturę korporacyjną. Wśród obszarów do poprawy wymieniano słabo oznakowane wejście do jednej z lokalizacji, co może stanowić sygnał dla osób aplikujących na stanowiska związane z obsługą klienta bądź logistyką miejską, że ich wkład w poprawę tej sytuacji może być cenny. Ponadto, brakujące połączenia autobusowe o określonych godzinach to sprawa, którą można by rozwiązać dzięki nowym, wszechstronnym pracownikom. Z kolei, regularność kursowania pozostałych środków transportu do i ze szkoły jest postrzegana pozytywnie, co może sugerować dobrze zarządzany grafik oraz niezawodność oferowanych usług.

Opinie PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ S.A. w Poznaniu - kandydaci i pracownicy

Na podstawie opinii w Internecie, PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ S.A. jest postrzegane jako miejsce pracy z pewnymi pozytywnymi aspektami. Recenzje pracowników rzucają światło na różne elementy pracy w tej firmie, zarówno dobre, jak i te wymagające poprawy.

Pozytywne aspekty:
  • Pracownicy wskazują, że pojazdy są nowe i dobrze utrzymane, co przekłada się na komfort jazdy oraz pozytywne wrażenia z pracy.
  • W ofertach pracy często pojawiają się informacje o systemie wynagrodzeń, którego górna granica oferowanych widełek jest atrakcyjna dla kandydatów.
  • Zauważono również możliwość zatrudnienia na różnych etapach, z umowami o pracę na okres próbny, a następnie na dłuższy czas, co może wskazywać na perspektywę stabilizacji zatrudnienia.
PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ S.A. - podsumowanie opinii

Analizując dostępne opinie, można wywnioskować, że PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ S.A. prezentuje się jako firma z potencjałem oraz możliwościami, choć wymagającymi pewnych usprawnień. Warto zwrócić uwagę na pozytywne wyrazy satysfakcji z nowoczesności floty oraz interesującego systemu wynagradzania. Jednocześnie, istotna będzie praca nad aspektami wymagającymi uwagi, aby poprawić ogólne warunki pracy dla obecnych i przyszłych pracowników.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ S.A. w Poznaniu) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 16.05.2024

Dane firmowe i kontaktowe - PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ S.A. w Poznaniu

Pełna nazwa
PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W POZNANIU SPÓŁKA AKCYJNA
Adres rejestrowy
ul. Piekary 19 61-823 Poznań
NIP
7770020798
REGON
000617491
KRS
0000339648
Forma prawna
spółka akcyjna
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
26.10.2009
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Poznaniu