Czy to Twoja firma?

WYDAWNICTWO CZELEJ sp. z o.o. praca

Lublin

Od ponad trzech dekad WYDAWNICTWO CZELEJ jest synonimem wiedzy medycznej i naukowej w Polsce. Nasza podróż rozpoczęła się w 1992 roku w Lublinie, a z biegiem lat rozszerzyliśmy nasze skrzydła, otwierając oddział w Warszawie. Jesteśmy dumni, że możemy nazywać się liderem wśród wydawców książek medycznych w naszym kraju.

Nasza oferta to nie tylko ponad 160 książek, ale także pięć czasopism, które są nieodzownym elementem edukacji i rozwoju profesjonalistów w dziedzinie medycyny. Zdajemy sobie sprawę, że nauka jest procesem ciągłym, dlatego organizujemy konferencje naukowe i programy edukacyjne, które są platformą wymiany doświadczeń i najnowszych odkryć w środowisku medycznym.

Współpraca z ponad 3100 specjalistami, w tym 627 profesorami, pozwala nam na utrzymanie najwyższego poziomu merytorycznego i naukowego naszych publikacji. Nie bez powodu 79 naszych książek zostało uznanych za podręczniki naukowe przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwo Zdrowia. To potwierdzenie, że nasza praca ma realny wpływ na rozwój medycyny w Polsce i na świecie.

Nasza misja i wartości są odzwierciedleniem zaangażowania w rozwój wiedzy medycznej, choć nie zostały one sformułowane w prostych słowach, to każdy dzień pracy naszego 45-osobowego zespołu jest ich potwierdzeniem. Jesteśmy wydawnictwem, które stawia na innowacje, jakość i rzetelność. Nasza współpraca z najlepszymi ośrodkami medycznymi i uczelniami na świecie jest tego najlepszym przykładem.

Założyciel firmy, dr n. med. Grzegorz Czelej, od samego początku kierował się przekonaniem, że dzielenie się wiedzą jest kluczem do lepszego jutra. Dzięki temu, WYDAWNICTWO CZELEJ jest nie tylko miejscem, gdzie powstają książki. To przestrzeń, gdzie pasja i wiedza spotykają się, aby wspólnie tworzyć lepszą przyszłość dla medycyny.

Jesteśmy Wydawnictwem Czelej – tam, gdzie wiedza medyczna nabiera głębi.

WYDAWNICTWO CZELEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy WYDAWNICTWO CZELEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WYDAWNICTWO CZELEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa WYDAWNICTWO CZELEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Oddział w Warszawie

Praca WYDAWNICTWO CZELEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Magazynier

    WYDAWNICTWO CZELEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Pakowanie sprzedanych książek i czasopism i przygotowywanie paczek dla klientów, obsługa i ewidencja przesyłek wysłanych i otrzymanych, okresowe inwentaryzowanie stanów magazynowych, wystawianie i ewidencja dokumentów magazynowych, współpraca z działem sprzedaży i dostawcami zewnętrznymi realizującymi usługi logistyczne dla firmy, prowadzenie dokumentacji bieżącej magazynu, kontrolowanie warunków przechowywania produktów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, Dokładność, Obsługa komputera
      • Inne wymagania: uczciwość, systematyczność, odpowiedzialność, samodzielność w działaniu, umiejętność pracy pod presją czasu, dobra kondycja fizyczna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lublinie