Leadec Sp. z o. o.

Czy to Twoja firma?

Leadec sp. z o.o. praca

Gliwice

Jesteśmy międzynarodowym liderem w zakresie usług technicznych. Od 60 lat wspieramy fabryki w zakresie: projektowania, automatyzacji, instalacji i uruchamiania. Około 18.000 pracowników na całym świecie wspiera procesy naszych klientów innowacyjnymi rozwiązaniami, dużym zaangażowaniem i wiedzą. Unikalne połączenie niestandardowych usług i wysoko wykwalifikowanych zespołów sprawia, że jesteśmy preferowanym partnerem w branży produkcyjnej.

Leadec Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł logistyka / spedycja / transport budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Leadec Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Leadec Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Leadec Sp. z o. o.

Siedziba główna

Leadec Sp. z o. o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Leadec Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Elektromechanik Utrzymania Ruchu

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • Do naszego zespołu w Bielsku-Białej poszukujemy pracownika na stanowisko: Elektromechanik Utrzymania Ruchu.

      Zakres obowiązków

      • wykonywanie napraw, remontów i modernizacji maszyn produkcyjnych
      • prace konserwacyjne

      Wymagania

      • wykształcenie techniczne (kierunki: elektryka, elektromechanika, elektronika przemysłowa, automatyka)
      • doświadczenie w pracy na stanowisku: elektryka i/lub elektromechanika utrzymania ruchu
      • doświadczenie w konserwacji maszyn i urządzeń
      • uprawnienia: SEP do 1kV Eksploatacja (E)
      • umiejętność czytania schematów i rysunku technicznego
      • mile widziane uprawnienia energetyczne grupy 2, E,D,grupy 3 E,D

      Oferujemy

      • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
      • przejrzysty system premiowania
      • benefity pracownicze: pakiet medyczny, sportowy, ubezpieczenie na życie
      • ZFŚS - wczasy pod gruszą
      • pracę z nowoczesnymi narzędziami/technologiami
      • możliwość uczestniczenia w specjalistycznych szkoleniach
      • możliwość rozwoju zawodowego
      • możliwość wdrażania własnych pomysłów
      • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników
      • interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Pracodawcy w Gliwicach