Czy to Twoja firma?

DORIS Dorota Zając praca

Gdańsk
DORIS Dorota Zając najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy DORIS Dorota Zając

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DORIS Dorota Zając

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

DORIS Dorota Zając poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca DORIS Dorota Zając - oferty archiwalne

  • Taksówkarz

    DORIS Dorota Zając
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • 1 464 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      znalezienie optymalnej trasy przejazdu do miejsca wyznaczonego przez klienta, przewożenie osób i ich bagażu podręcznego w sposób zapewniający bezpieczeństwo własne, przewożonych osób oraz innych użytkowników drogi, utrzymywanie samochodu w dobrym stanie technicznym poprzez sprawdzenie ilości paliwa i płynów eksploatacyjnych, stanu ogumienia, oświetlenia samochodu, sygnalizacji dźwiękowej samochodu, skuteczności działania hamulców i wyposażenia dodatkowego samochodu w celu zapewnienia bezpiecznej jazdy, zabezpieczeniu samochodu przed kradzieżą, uruchomieniem i użyciem przez osoby niepowołane oraz zabezpieczaniu środków pieniężnych przed kradzieżą lub zaborem

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, prawo jazdy kat B
      • Inne wymagania: badania lekarskie oraz psychotesty na kierowcę taxi; Niekaralność z KRK

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 464 PLN

Pracodawcy w Gdańsku