Czy to Twoja firma?

KUPIEC POMORZE sp. z o.o. SP. K. praca

Gdańsk

Jesteśmy Kupiec Pomorze, sercem lokalnej społeczności w Gdańsku, gdzie nasza działalność jest zakorzeniona w bogatej tradycji handlu detalicznego. Jako sklep wielobranżowy, nasza oferta skupia się na dostarczaniu szerokiego wyboru żywności, napojów i wyrobów tytoniowych, które codziennie trafiają na stoły naszych klientów.

Nasza historia, choć nie w pełni udokumentowana, jest opowieścią o pasji do handlu i zaangażowaniu w życie lokalnej społeczności. Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty są częścią codziennego życia mieszkańców Pomorza, a nasza obecność w Gdańsku jest wyrazem przywiązania do regionu.

Choć nie dysponujemy pełnymi informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy szczegółowych danych historycznych, to nasza działalność jest kierowana przez zespół doświadczonych właścicieli, wśród których są Krzysztof Marcin Urbański i Jolanta Jastrzębska. Wspólnie dbamy o to, by nasz sklep był miejscem, gdzie każdy klient czuje się doceniony i obsłużony z najwyższą starannością.

W Kupiec Pomorze, każdy dzień to nowa możliwość, by dostarczać produkty, które łączą jakość z dostępnością. Nasza oferta jest odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania naszych klientów, którzy szukają zarówno tradycyjnych smaków, jak i nowości na rynku spożywczym.

Nasze wartości i misja, choć nie zostały sformułowane w oficjalnych dokumentach, są odzwierciedleniem naszego codziennego zaangażowania w dostarczanie najlepszych produktów i usług. Jesteśmy przekonani, że nasz sukces budowany jest na zaufaniu i satysfakcji klientów, którzy wybierają nasz sklep na swojego codziennego dostawcę.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w Gdańsku, gdzie zawsze można liczyć na przyjazną atmosferę, profesjonalną obsługę i produkty, które sprawią, że zakupy staną się prawdziwą przyjemnością. To tutaj, w Kupiec Pomorze, codzienność łączy się z jakością i tradycją.

KUPIEC POMORZE SP. Z O.O. SP. K. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa magazyn

Oferty pracy KUPIEC POMORZE SP. Z O.O. SP. K.

Praca alert - powiadomienia

Praca KUPIEC POMORZE SP. Z O.O. SP. K.

  • Sprzedawca w dziale mięsnym

    KUPIEC POMORZE SP. Z O.O. SP. K.
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Wygasa
  • Kasjer-sprzedawca

    • Gdańsk
    Wygasa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KUPIEC POMORZE SP. Z O.O. SP. K.

Adres rejestrowy

KUPIEC POMORZE SP. Z O.O. SP. K. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Czechowice-Dziedzice
  2. Gdańsk
  3. Katowice
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca KUPIEC POMORZE SP. Z O.O. SP. K. - oferty archiwalne

    • Gdańsk
    • Zakres obowiązków

      obsługa klienta, wykładanie towaru, dbałość o czystość i porządek, troska o mienie pracodawcy
      Godzina zakończenia pracy : 22:00

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Komputer - obsługa komputera, Doskonalenie Obsługi Klienta, komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole
      • Inne wymagania: doświadczenie w pracy w handlu lub usługach min 3 m-ce ( kontakt z klientem); gotowość i chęć do przyuczenia do pracy jako kasjer sprzedawca w sklepie spożywczym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku